Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олександр Лукашев: Змінами до трудового законодавства влада порушує соціальний діалог в Україні

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев, обраний по округу №113 від Луганської області, коментуючи протести профспілки Луганщини проти законопроекту «Про працю».

«На мітингах профспілки Луганщини виступають проти прийняття нового закону «Про працю». На думку всіх членів профспілки, дані поправки до закону порушують всі міжнародні конвенції, трудове законодавство України та призведуть до знищення соціальних і трудових основ держави», – підкреслив Олександр Лукашев.

З його слів, Верховна Рада повинна прислухатися до думки жителів Луганської області.

«Влада порушує соціальний діалог в Україні, який повинні вести як рівні партнери Союз промисловців і роботодавців України, профспілки та уряд України. Профспілки хочуть, щоб на них звернули увагу, щоб була дотримана Конституція і закон «Про профспілки». Крім того, на тлі планованих змін до трудового законодавства і невиконання владою соціальних гарантій перед людьми – не виплачена зарплата шахтарям за жовтень, листопад, грудень – такі зміни призведуть до соціального вибуху в суспільстві», – резюмував Олександр Лукашев.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися