Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Лукашев: Центральна влада бездіяльна у вирішенні проблеми з опаленням шкіл та вишів

Влада нічого не робить для вирішення проблеми з опаленням закладів освіти, що несе загрозу освітнього процесу в школах і вузах. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев.

«На Луганщині через підвищення ціни на газ освітні заклади опинилися на межі закриття. Адже громади не можуть витримати шалене фінансове навантаження, що виникло через «газову лихоманку», і змушені шукати спосіб, аби навчальний процес тривав. Непоодинокі випадки проведення занять на вулиці зумовлені не стільки потребою свіжого повітря, а банальним бажанням не мерзнути у навчальних приміщеннях, адже в них температура нижче за вуличну», – підкреслив політик.

Він нагадав, що наразі школи йдуть на канікули мінімум до листопада. Однак які зміни відбудуться після їхнього завершення – поки невідомо.

«Тож ті заклади, в яких є така можливість, перейдуть на обігрів дровами. Дуже показово для європейської країни у XXI сторіччі, еге ж? А ті, хто не мають змоги топити дровами, будуть змушені укладати договори на постачання газу за ціною понад 16 грн за кубометр. І накопичувати борги, бо сплачувати за таким тарифом в них немає можливості. Центральна влада може скільки завгодно розповідати про те, що освіта для неї на першому місці – але її бездіяльність у вирішенні проблеми з опаленням шкіл та вишів красномовніша за будь-які слова», – резюмував Олександр Лукашев.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися