Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Колтунович: Влада не реагує на виклики, які стоять перед Україною

Монобільшість займається спікеріадою і жодним чином не реагує на ті виклики, які стоять перед Україною. Про це журналістам у кулуарах парламенту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ  – ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович.

«Щодо економічної ситуації, то ви бачите, що влада жодним чином не реагує на ті виклики, які на сьогоднішній день стоять перед Україною. Ми не обговорюємо ані питання імпортозаміщення, ані питання подолання негативного сальдо торгівельного балансу, а ні підвищення економічної спроможності суб’єктів господарювання в Україні. У нас влада цікавиться лише зміною спікера», - підкреслив Олександр Колтунович.

Політик додав, що відставкою спікера Верховної Ради влада намагається медійно перебити фінансовий скандал у вищому керівництву країни. Водночас, офшори Зеленського негативно вплинуть не тільки на політичну, а й економічну ситуацію в Україні.

«Я хочу сказати, що для України це дуже серйозні ризики. Не стільки внутрішньополітичні, скільки зовнішньо економічні, тому ще буде впливати на зниження інвестиційної привабливості, на зниження надходження прямих іноземних інвестицій, відток прямих іноземних інвестицій. Тому я переконаний, що Верховна Рада має дати свою не політичну, а правоохоронну, фінансову та економічну оцінку тим діям, які здійснювало і здійснює вище керівництво України», - зазначив нардеп.

«Ми маємо завершувати з цією ганебною практикою і переходити до нагальних соціально-економічних проблем, питань макроекономічної монетарної політики і подолання бідності в країні», - резюмував Олександр Колтунович.

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися