Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Колтунович: Віктор Медведчук рік тому подав законопроект про деолігархізацію, і він, на відміну від президентського, про реальну демонополізацію ринків

Голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ ще минулого року подав до Верховної Ради проект закону про економічну конкуренцію і зниження рівня монополізації, який, по суті, й є реальним законом про деолігархізацію. Про це, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Верховної Ради, сказав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович.

Нардеп підкреслив, що вважає «Слугу народу» найбільшою проолігархічною фракцією в парламенті.

«Вони скасували одному олігарху акциз на зелену енергетику, не підняли йому ренту на руду. Вони працюють на олігархів і відстоюють інтереси олігархів, ‒ зазначив Колтунович. ‒ Ми з Віктором Медведчуком ще рік тому подали законопроект про деолігархізацію. Цей законопроект № 4122 був не про медіа, а про економічну конкуренцію, про демонополізацію ринків, зниження рівня монополізації та чимало інших речей. Це те, що у світовій практиці якраз і є демонополізацією».

На думку парламентарія, законопроект про деолігархізацію, запропонований Президентом Володимиром Зеленським, насамперед спрямований не проти олігархів, а проти медіа.

«У нас під питанням деолігархізації йде питання медіасередовища ‒ кому, як не закритим телеканалам, знати, що таке "накат" влади на свободу слова і на медіаринок. Якщо влада піде "по беспределу" і розглядатиме за особливою процедурою декілька поправок, то нехай приймають ‒ ми внесемо постанову про скасування цього закону. Ми не проти закону про демонополізацію, це закон правильний, ми рік тому ініціювали такий, але ми не сприймаємо того, що влада цинічно закриває телеканали», ‒ констатував Олександр Колтунович.

Опубліковано: 21 вересня 2021
×
Приєднатися