Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Колтунович: ОПЗЖ доведе, що Зеленський займається політичним переслідуванням та фабрикує кримінальні справи проти Віктора Медведчука

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ чимало професіоналів високого рівня, серед них і голова Політради партії Віктор Медведчук. Тому в політсилі зроблять усе, щоб у рамках правового поля довести, що влада займається політичним переслідуванням, а всі звинувачення, висунуті проти опозиційного політика, є абсолютно абсурдними. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Колтунович у програмі «Голос народу» в ефірі телеканалу UkrLive.

Парламентарій наголосив, що чинна влада на чолі із Президентом Володимиром Зеленським боїться конкуренції в особі Віктора Медведчука та партії ОПЗЖ загалом.

«За Віктором Медведчуком ми будемо йти до кінця, боротимемося. Ми обов'язково переможемо і в правовому полі доведемо, що Зеленський займається політичним переслідуванням, фабрикує кримінальні справи. Я чув цю бездоказову базу, абсурд, який говорили прокурори, та позицію адвокатів. Влада це робить тому, що ми є реальною опозиційною партією, у нас є альтернативні потужні закони і, головне, за нами люди», – сказав Колтунович.

Народний депутат нагадав, що переслідування опозиції почалося, коли перед місцевими виборами опозиційна політсила посіла лідерські позиції у всіх електоральних рейтингах.

«Коли ми рівно рік тому піднялися на перше місце в електоральних рейтингах, нас почали знищувати. Ми перемогли у шести регіонах на місцевих виборах, ще у трьох ми були другими. Ми молода нова партія, і ми боротимемося», – наголосив Колтунович і додав, що в ОПЗЖ зібралася справді потужна антикризова команда професіоналів, серед яких і Віктор Медведчук.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися