Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Качний про перенесення судового засідання щодо апеляції Віктора Медведчука: Ще раз підтвердилося те, що ця справа сфабрикована

Київський апеляційний суд 20 липня мав розглянути апеляційну скаргу, яку подали адвокати голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народного депутата України Віктора Медведчука, вимагаючи скасувати рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження опозиційному політику запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Але розгляд апеляції суд переніс на 30 липня. Це ще раз підтверджує, що справа проти Віктора Медведчука сфабрикована і повністю вигадана. Таку думку в ефірі телеканалу «Перший незалежний» висловив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Качний.

«Сьогодні підтвердилося ще раз те, що стосовно Віктора Володимировича Медведчука взагалі сфабрикована і повністю вигадана, надумана кримінальна справа. Жодного факту, жодного доказу, жодного документа, які можна було надати хоча би на одному із засідань судів, ‒ нічого надано не було. Вживають просто жорстких репресивних заходів щодо опозиції, її лідерів», ‒ зауважив нардеп.

При цьому він припустив, що кейс щодо Віктора Медведчука курирує особисто Володимир Зеленський.

«У всіх своїх інтерв'ю, починаючи ще з минулорічних, він говорив: "Ми розберемося з Медведчуком, ми розберемося з телеканалами, ми покажемо, які вони погані, які вони там терористи тощо, і я вам це обіцяю". І він стежить за цим процесом особисто, як це повинно відбуватися», ‒ підкреслив Олександр Качний.

На його думку, кримінальним переслідуванням влада тримає Медведчука як заручника.

«Ті, хто підозрюються у вбивстві Шеремета, перебувають під домашнім арештом, і людина, яка взагалі ні в чому не підозрюється, перебуває під домашнім арештом. Це дуже серйозно, це дуже серйозна ситуація, яка складається в нашій країні, коли переслідується опозиціонер, один із лідерів опозиції. В такому цілковитому беззаконні зараз працює вся влада і вся машина, яка тисне на нього. І я з вами згоден: ніхто зараз, поки не буде розв'язане питання щодо зустрічі з Путіним, поки не буде розв'язане питання, як далі буде вестися переговорний процес із РФ, вони тримають реально заручником нашого Віктора Володимировича Медведчука, тому що вважають, що таким чином можуть тиснути на президента Росії в тому чи іншому напрямку щодо переговорів із РФ», ‒ резюмував Олександр Качний.

Опубліковано: 21 липня 2021
×
Приєднатися