Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Качний про справу Віктора Медведчука: Це політичний тероризм, центром якого є Офіс Президента

Офіс Президента навмисно і незаконно чинить тиск на голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука. Про це в ефірі телеканалу «Перший незалежний» заявив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Качний.

На його думку, дії Президента Володимира Зеленського та Ради національної безпеки і оборони щодо Віктора Медведчука, зокрема й введені санкції, є неконституційними, оскільки опозиційний політик має українське громадянство.

«Застосування закону про санкції до українців неможливо. Це початок беззаконня. Секретар РНБО Данилов сказав про те, що вони можуть розглядати Медведчука як варіант обміну, щоб на щось його обміняти», ‒ зауважив Качний.

Парламентарій підкреслив, що на Банковій уже, по суті, надали Медведчуку статус заручника. Крім того, Офіс Президента хоче використовувати його в процесі обміну полоненими і водночас забороняє Медведчуку допомагати в переговорах.

«Якщо у нас є політичні заручники з політичними вимогами, це тероризм, політичний тероризм. У нас він зараз проявляється в усіх напрямках. Але головний жахливий приклад, який ми зараз можемо бачити, це Віктор Медведчук і наш депутат Тарас Козак. Те, що зараз перша особа держави, головнокомандувач Володимир Олександрович Зеленський заявив, що вони можуть розглядати Віктора Медведчука як заручника і обміняти на героїв, як він сказав. Це говорить тільки про одне, що в Україні зараз порушення закону. Це політичний тероризм, центром якого є Офіс Президента», ‒ наголосив Олександр Качний.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися