Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олександр Качний: Мета законопроекту «Про медіа» – обмежити можливості ЗМІ доносити правду про те, що відбувається в Україні

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Качний заявив на брифінгу у Верховній Раді, коментуючи законопроект «Про медіа».

Він зазначив, що даний законопроект містить низку небезпечних норм. «Цей законопроект передбачає створення реєстру журналістів, які матимуть можливість працювати з владою. Буде створено критерій, за яким ці журналісти будуть відокремлюватись від тих, які мають окрему думку. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення отримає можливість без суду і слідства закривати незалежні телеканали і т.ін.», – сказав опозиційний політик.

«Кожен буде обмежений у можливості донести інформацію до громадян України. Це робиться для того, щоб не було думки, яка вирізняється від провладної», – зазначив Олександр Качний.

Він закликав об’єднати зусилля громадян та журналістської спільноти, щоб не допустити прийняття законопроекту «Про медіа» у запропонованому вигляді.

«Це одне з нагальних питань, які є на порядку денному. Ми просимо все українське суспільство разом з журналістами дуже уважно придивитися до цього законопроекту. Його мета – заборонити, не надати, притягнути за надуманих підстав до кримінальної відповідальності», – сказав він.

Олександр Качний підкреслив, що сьогодні у державі склалася дуже небезпечна ситуація із землею, приватизацією стратегічних підприємств, радикалізацією на вулицях. І цей закон створюється, щоб громадяни не могли знати правду про те, що відбувається в Україні.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися