Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олександр Фельдман подав до Верховної Ради законопроект про заборону вбивства бездомних тварин

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Фельдман разом з групою депутатів з різних фракцій зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2351 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)».

Цей законопроект передбачає введення заборони на умертвіння тварин для регулювання чисельності безпритульних тварин. Таке регулювання повинно здійснюватися методом біостерилізації з вакцинацією, кліпсуванням і поверненням до місць проживання або передачею у притулки для тварин.

Крім того, законопроект пропонує заборонити використання диких тварин у публічних місцях (барах, ресторанах), а також для надання фотопослуг (крім зоопарків), використання тварин для жебрацтва, встановлює кримінальну відповідальність за зоофілію, забороняє публікацію фото-відеоматеріалів з убивством і жорстоким поводженням з тваринами, пропаганду насильства над тваринами, посилює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, контрабанду рідкісних видів тварин, браконьєрство.

«У питанні захисту прав тварин Україна, на жаль, поки відстає від провідних країн світу, що й покликаний виправити цей законопроект. Сподіваюся, що він отримає одностайну підтримку у залі Верховної Ради. Законопроект, зокрема, пропонує ввести регулювання чисельності бездомних тварин виключно гуманними методами, які давно впроваджує наш Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий дім Фельдман Екопарк" та забороняє їхнє вбивство, як це давно зроблено у цивілізованих країнах», - зазначив Олександр Фельдман.

Серед авторів законопроекту - народні депутати Олександр Маріковський, Юлія Овчинникова, Олег Бондаренко, Олена Криворучкіна, Кирило Нестеренко, Дмитро Любота, Зіновій Андрійович, Олександр Аліксійчук та Вадим Галайчук.

Опубліковано: 14 листопада 2019
×
Приєднатися