Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Активісти Вінницької «Опозиційної платформи – За життя» взяли участь у напівмарафоні

Партійці Вінницької регіональної та міської організацій «Опозиційної платформи – За життя» взяли участь у справжньому святі бігу, здоров’я та спортивного духу.

Наймасштабніша спортивна подія Вінниці зібрала сотні вінничан біля входу у центральний парк. Вдруге в місті вібдувся Вінницький напівмарафон. Цього року участь взяли понад три тисячі учасників у масовому забігу. Учасники напівмарафону змагались на трьох дистанціях: 1,5 км, 10 км та 21 км.

«Вінницький напівмарафон - це незабутнє свято спорту та здорового способу життя, яке вже встигли полюбити містяни. Ми прагнемо переймати європейські цінності, культуру масового спорту і починати вести активний спосіб життя», - зауважив керівник Вінницької регіональної організації Донатас Піскун.

«Ця масштабна подія зібрала у нашому місті усіх, хто любить спорт. Дякуємо за чудову організацію та неймовірні емоції! Сподіваємося, що проведення напівмарафону стане традицією, спортивною візитівкою міста і символом здорового способу життя», - наголосив керівник міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Ігор Горлачов.

 

Опубліковано: 30 травня 2019
×
Приєднатися