Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Акція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під стінами Верховної Ради України: Свободу Віктору Медведчуку!

Під стінами Верховної Ради України відбувся мітинг представників і прихильників партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ проти політично мотивованого переслідування опозиції в Україні. І якщо 9 вересня на акцію підтримки голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука зібралися понад 6 тисяч осіб, то цього разу вона стала ще більш масштабною.

Окрім лідерів партії в мітингу також взяли участь представники її регіональних осередків, молодіжного крила ОПЗЖ і рядові українці. Тисячі громадян вимагали від влади припинити політичні репресії та фальсифікацію кримінальних справ проти перших осіб найбільшої опозиційної партії країни.

Співголова партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко впевнений: мета переслідування владою Віктора Медведчука – не дозволити політику, котрий має широку підтримку українських громадян, займатися політичною діяльністю.

«Замість того щоб виконувати свої передвиборні обіцянки, влада тисне на тих, хто говорить правду, хто відкриває людям очі на те, що реально відбувається в країні. Спочатку закрили телеканали, потім стали переслідувати наших товаришів, народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака. Віктора Медведчука закрили під домашній арешт саме для того, щоб не дати йому можливості проводити політичну діяльність», – зазначив Юрій Бойко.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Вадим Рабінович також упевнений, що, переслідуючи опозиціонерів, чинна влада намагається змусити їх замовкнути і в такий спосіб хоче приховати від своїх громадян правду про те, що відбувається в країні.

«Влада закриває телеканали, щоб обдурити народ, вбиває опозицію, лідерів опозиції садить під домашній арешт, щоб вони не могли прийти до вас сюди і сказати правду. Ось що відбувається. Але ми переможемо, тому що за нами сила, за нами люди», – зазначив політик.

Також Вадим Рабінович підкреслив, що головна відмінність опозиції від влади України полягає в тому, що владу насамперед хвилює думка зарубіжних кураторів, саме тоді як Віктор Медведчук і ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ думають про добробут українців.

«Наша розбіжність з ними в тому, що ми пропонуємо, щоби жив народ, а вони дбають, щоб не образились зарубіжні дядьки. Тому ви боретеся сьогодні не за ОПЗЖ, не за якусь конкретну людину, а за себе, за майбутнє ваших дітей, яких хочуть загнати в такі ж безмежні злидні, як і вас», – констатував народний депутат.

Народний депутат, член ОПЗЖ Юрій Загородній впевнений, що влада боїться правди, боїться опозиції, тому й почала політичне переслідування Віктора Медведчука.

«Президент України через незаконні дії РНБО в повну силу запустив маховик репресій проти лідера нашої політичної сили, голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Проти опозиційного політика, який відстоює інтереси кожного українця. Зеленський боїться Віктора Медведчука, боїться правди і нашої партії. Хоча саме на таких ідеях Віктора Медведчука, як народовладдя, "зшивання" України, ментальне повернення громадян Донбасу і Криму в Україну, Зеленський будував свою передвиборчу програму і отримав підтримку громадян на виборах Президента», – підкреслив Загородній.

Народний депутат, член партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко під час акції заявив, що Україна сьогодні перетворюється на «поліцейську, диктаторську державу», а «в двері стукає фашистська ідеологія».

«Уже розкручений маховик політичних репресій. Наш лідер Віктор Медведчук і його сім'я піддаються політичним гонінням. Країна рухається до диктатури. Влада паралізувала діяльність судової системи і Конституційного Суду зокрема. У країні проповідується ідеологія рабства. Сьогодні люди прийшли запитати у влади, на якій підставі, при порушенні всіх конституційних норм, тримається в ув'язненні під виглядом домашнього арешту лідер ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук. Представник одного мільйона восьмисот тисяч виборців, він позбавлений можливості виконувати свої обов'язки народного депутата. Медведчук неугодний владі, тому його й ізолювали», – підкреслив Василь Німченко.

Опубліковано: 23 вересня 2021
×
Приєднатися