Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Акція «Погляд у майбутнє» вийшла за рамки Дніпра

У Дніпрі акція «Погляд у майбутнє», яка стартувала на початку жовтня, викликала великий інтерес у жителів міста. Тоді близько 3,5 тисяч пенсіонерів міста отримали офтальмологічну допомогу і окуляри для читання за рецептом лікаря. Ініціатором акції виступив керівник Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа -  За життя» Геннадій Гуфман.

Через великий ажіотаж акцію довелося продовжити. Також в ході зустрічі міських і районних партійців ініціативу підхопила й обласна команда «Опозиційної платформи - За життя». Таким чином, на прийомі у офтальмолога за рецептом лікаря окуляри для читання отримали ще близько 50 осіб з Тернівки, 150 пенсіонерів та осіб пільгових категорій з Юр'ївки і довколишніх сіл, 100 осіб з Павлограду, а також більше 50 з Петропавлівки.

Пенсіонерам, які не змогли прийти на вручення окулярів, представники місцевих організацій партії «Опозиційна платформа - За життя» доставили окуляри прямо додому.

«Ми задоволені, що наш проект «Погляд у майбутнє» вийшов за межі міста, що взяти участь в такій корисній акції мають можливість не тільки дніпряни, а й жителі інших населених пунктів області. Ми завжди з готовністю ділимося з колегами досвідом і ресурсами, обмінюємося ідеями і нарощуємо потенціал», - зазначає Геннадій Гуфман.

«На перший погляд, це лише маленька справа, але для людей в регіонах дуже важливо, коли політики приділяють їм увагу. Дякуємо «Опозиційній платформі – За життя» за цю акцію», - резюмувала жителька Юр'ївської об’єднаної територіальної громади Галина Бубірь.

 

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися