Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Аграрії Житомирщини – проти розпродажу української землі

Керівники селянсько-фермерських господарств Андрушівського району на Житомирщині і більшість власників земельних паїв виступають проти розпродажу української землі. На цьому наголосив директор селянсько-фермерського господарства «Шевченківське» Петро Рудюк, коментуючи відкриття ринку землі з 1 липня.

«І як керівник СФГ, і як депутат Андрушівської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ я однозначно проти розпродажу земель. Цей непродуманий крок може поставити на коліна не лише наше фермерство, але й усе українське село – так звана земельна реформа створить і для фермерів, і для селян нестерпні умови, у яких навряд чи їм вдасться вижити і зберегти свої земельні наділи», – сказав Петро Рудюк.

Господарство «Шевченківське» орендує землю у багатьох місцевих селян, і власники земельних паїв мають від цього очевидну вигоду. Але якщо земля з її безцінними чорноземами піде з молотка, все докорінно зміниться.

«Ті, хто всіляко розхвалює цю реформу, лукавлять. Справжні цілі влади очевидні – змусити селян-пайовиків та українських фермерів продавати земельні наділи. Держава повинна підтримувати сільгоспвиробників, а не знищувати їх. Перехід української землі під контроль іноземних компаній і фінансових груп знищить село, підірве основи продовольчої безпеки країни. Тому я звертаюся до всіх сільських жителів Житомирщини та України: не дамо розбазарити наше найбільше національне багатство – землю!» –наголосив депутат.

Опубліковано: 10 червня 2021
×
Приєднатися