Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Жінки за Мир» у всіх регіонах України організували збір і доставку гуманітарної допомоги соціально незахищеним громадянам

Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» приєдналися до роботи Координаційної штабу - Платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19. У різних областях України жінки організували збір медичної та гуманітарної допомоги, а також запустили кілька благодійних проектів допомоги літнім людям, ветеранам, одиноким мамам та іншим соціально незахищеним громадянам, які потребують підтримки.

Про це повідомила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні більшість громадян нашої країни, особливо медичні працівники і люди соціально вразливих категорій, більше за інших постраждали від бурхливої ​​пандемії коронавірусної інфекції. А пенсіонери, ветерани, люди з інвалідністю та важкими захворюваннями взагалі виявилися у групі ризику. І поки влада приймає хаотичні рішення і не в змозі надати посилену соціальну підтримку цим категоріям громадян, всі волонтерські, громадські та благодійні організації активно включилися у процес. Не стала винятком і Національна платформа «Жінки за Мир» - наші жінки в усіх регіонах країни об'єднали зусилля й організували збір і доставку гуманітарної допомоги тим, хто потребує її найбільше», - зазначила Наталія Королевська.

Так, представниці Національної платформи у Херсонській області придбали і передали у населені пункти «сірої зони» Донбасу дві партії захисних масок, а також приєдналися до благодійної ініціативи Платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19  «Залишайтеся вдома!», організували доставку продуктів одиноким пенсіонерам у Херсоні.

Більше 5 тис. медичних масок, 10 тис. рукавичок, 2 тис. медичних халатів і бахілів, більше 100 л дезінфікуючих засобів відправили на Донбас жінки Харківщини.

«Жінки за Мир» Полтавської області домоглися виділення коштів з бюджету на придбання апарату ШВЛ для місцевої лікарні і вже найближчим часом організують роздачу місцевим жителям і медперсоналу засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих розчинів.

«Сьогодні не можна залишатися осторонь! Жінки України показують приклад, як треба об'єднуватися і діяти заради єдиної мети - захистити здоров'я людей і підтримати тих, хто цього дуже потребує. Тільки разом, допомагаючи і підтримуючи один одного, ми переживемо цей складний кризовий час. Все подолаємо разом! » - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися