Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Жінки за Мир» закликали Володимира Зеленського не підписувати закон про гральний бізнес

28 липня Президенту Володимиру Зеленському передали на підпис закон «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор».

Національна платформа «Жінки за Мир» і Рада матерів України, які об'єднують понад 300 тисяч жінок зі всієї країни, направили звернення до Президента Володимиру Зеленському із закликом не підписувати закон про легалізацію грального бізнесу і не допустити сплеску лудоманії в Україні.

«Ми, жінки і мами України, переконані, що легалізація грального бізнесу не принесе людям нічого, крім біди і шкоди. Від цього рішення, в першу чергу, постраждають ті люди, які і так живуть за межею бідності - в гонитві за помилковою можливістю отримати легкі гроші вони будуть виносити останнім зі своїх будинків», - заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ- ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

«Жінки за Мир» також підкреслюють, що від легалізації грального бізнесу постраждають діти і молодь, яким останнім часом і так прищеплюється залежність до грального бізнесу, через відповідні атракціони в дитячих ігрових кімнатах і мобільних додатках. І саме вони, в разі підписання Президентом цього закону, вже незабаром стануть одними з перших клієнтів казино.

«Ми, учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» і Ради матерів України, які об'єднують понад 300 тисяч жінок нашої країни, закликаємо Вас, шановний Президент України, накласти вето на прийнятий 14 липня 2020 року Верховною Радою законопроект №2285-д «Про державний регулюванні діяльності щодо організації і проведення азартних ігор». Підписання цього закону може мати катастрофічні наслідки для мільйонів українських сімей, і ми дуже сподіваємося на ваше розуміння і підтримку. Ми повинні захистити людей від можливого попадання в жорстку залежність від азартних ігор в разі їх легалізації та, тим самим, зберегти майбутнє наших дітей і всієї країни!» - заявляється в зверненні.

 

Опубліковано: 28 липня 2020
×
Приєднатися