Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Жінки за Мир» передали допомогу соціальним закладам і мирним жителям Донбасу

На Покрова Пресвятої Богородиці «Жінки за Мир» зібрали і доставили на Донбас благодійну допомогу. Учасниці платформи Марія Голуб, Анастасія Губіна, Яна Сингуцька з Харкова, Анастасія Петренко, Поліна Орлова, Катерина Сторчай, Анжела Паринова, Наталія Курдюкова зі Слов'янська, в рамках гуманітарної місії, передали допомогу соціальним закладам Донецької області і мирним жителям, які проживають уздовж лінії розмежування.

«З ініціативи нашого лідера – Наталії Королевської – «Жінки за Мир» одними з перших почали надавати гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу мирним жителям, які проживають на лінії вогню в Донецькій і Луганській областях. Сьогодні наш координаційний штаб на Донеччині отримав чергову гуманітарну допомогу, зібрану жінками Харківщини, щоб передати її соціальним установам, а також мирним жителям, які проживають уздовж лінії розмежування. «Жінки за Мир» роблять все, щоб якомога швидше небо над нашею країною стало мирним, і роблять все, щоб в цей непростий час захистити і підтримати якомога більше людей, які як і раніше щодня живуть на війні. Ми впевнені, що майбутнє України в жіночих руках», – зазначила Анастасія Петренко, координатор гуманітарних місій Національної платформи «Жінки за Мир».

Нагадаємо, що, починаючи з 2014 року, зусиллями жінок України, гуманітарну, юридичну та психологічну допомогу отримали понад 100 тисяч мирних громадян, які проживають уздовж лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

Опубліковано: 14 жовтня 2021
×
Приєднатися