Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Маріуполі «Блок Вадима Бойченка» віддає «Слугам народу» відсотки, яких їм не вистачає

Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у виборчих комісіях Маріуполя, звіривши початкові дані протоколів з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій з результатами, встановленими районними виборчими комісіями, визначили, що члени комісій майже на кожній із ділянок «перекинули» частину голосів «Блоку Вадима Бойченка» партії  «Слуга Народу», яку в Маріуполі очолює найближча соратниця і перший заступник чинного мера Бойченко – Ксенія Сухова.

На руках у наших спостерігачів також є підсумковий протокол, який Територіальна виборча комісія збиралася передавати у ЦВК з встановленими результатами виборів у Маріуполі.  Згідно з протоколом, дільничним виборчим комісіям було видано на 341 бюлетень більше, ніж їх було надруковано у типографії.

У процентному вираженні, 341 бюлетень - це 0,42% голосів, які раптом «знайшлися» у «Слуг народу», щоб дати можливість партії подолати прохідний бар'єр.

Сьогодні юристи ОПЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, зібравши всю доказову базу фальсифікацій і розбіжностей у цифрах, подадуть позов до Донецького окружного суду про фальсифікації результатів виборів у Маріуполі. За спотворення результатів волевиявлення маріупольців всім винним загрожує до 10 років в'язниці.

Опубліковано: 30 жовтня 2020
×
Приєднатися