Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа ‒ За життя»: інформаційні шори буде знято, українці побачать фільм «Нерозказана історія України»

Влада і радикали здійснюють небачений за всі роки незалежності України тиск на незалежні ЗМІ. Ініціатива каналу NewsOne провести телеміст між Україною і Росією ‒ своєрідний діалог між двома братніми народами ‒ викликала агресивно-істеричну реакцію не лише у радикалів, а й у представників влади. Ура-патріоти погрожували співробітникам телеканалу фізичною розправою, а влада ‒ санкціями, аж до незаконного відкликання ліцензії на мовлення.

13 липня радикали обстріляли будівлю телеканалу «112 Україна», який анонсував показ історичної кінострічки Олівера Стоуна «Нерозказана історія України», що отримала Гран-прі на кінофестивалі в Таорміні. Акт тероризму, здійснений з безпрецедентним цинізмом у центрі європейської столиці проти незалежного медіа, засудили в ОБСЄ. Однак ні від президента України Володимира Зеленського, ні від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана країна так і не дочекалася засудження цинічних дій ура-патріотів. Влада мовчить, покриваючи радикалів і надихаючи їх на все нові й нові злочини проти свободи слова, проти незалежних медіа, які готові розповідати неприховану правду про те, що відбувалося і відбувається в Україні.

Останніми роками українці неодноразово мали змогу переконатися ‒ владі правда не потрібна. Можновладці зацікавлені у тому, щоб народ перебував у невіданні: і про реальне ставлення українців до росіян, а росіян до українців, і про те, що ж насправді відбувалося в країні у роки правління Порошенка.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: народ має знати правду. Інформаційні шори ура-патріотичної політики, нав'язаної народу режимом Порошенка, буде знято. Документальний фільм «Нерозказана історія України» ‒ це не просто альтернативний погляд або нове прочитання, це правда, яку стільки років влада намагалася приховати від українців.

На жаль, канал «112 Україна» через погрози і переслідування був змушений відмовитися від демонстрації стрічки культового американського кінорежисера Олівера Стоуна ‒ володаря трьох премій «Оскар». Але відмова від трансляції фільму в ефірі «112 Україна» не означає, що громадяни України будуть позбавлені можливості його подивитися.

З огляду на величезний суспільний резонанс «Опозиційна платформа ‒ За життя» прийняла рішення показати кінострічку «Нерозказана історія України». Фільм доступний для перегляду на YouTube-каналі. «Опозиційна платформа ‒ За життя» не боїться переслідувань з боку влади і боротиметься за свою політичну позицію, щоб українці (як і глядачі в 70 країнах світу) змогли подивитися цей унікальний фільм і дати справедливу оцінку тим подіям, які Україна пережила останніми роками.

Свобода слова в Україні буде. Ми цього доб'ємося.

 

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 15 липня 2019
×
Приєднатися