Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа – За життя»: На Закарпатті проти нашої партії влада використовує брудні методи політичної боротьби

Обшуки і політичний тиск на представників «Опозиційної платформи – За життя» – кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради – є брудною технологією влади.

Обшуки, залякування і погрози, спрямовані не лише щодо представників нашої політичної сили, а й їхніх рідних і близьких, говорять про те, що сьогодні влада сприймає «Опозиційну платформу – За життя» як свого головного політичного опонента і конкурента. Але замість того, щоб чесно вести передвиборну кампанію, вона застосовує методи поліцейської держави.

Фейкові звинувачення на адресу кандидата у народні депутати Миколи Лемка стали приводом для проведення правоохоронними органами так званих слідчих дій. Їх мета – не тільки залякати кандидатів у депутати, а й спробувати підірвати довіру до нашої партії.

У цьому нова влада нічим не відрізняється від своїх попередників. Методи режиму Порошенка сьогодні використовує так звана демократична влада.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє: ми вимагаємо зупинити свавілля силовиків! Політична боротьба має вестися чесними методами, прозоро та відкрито. Ми не дозволимо перетворити Україну на поліцейську державу.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися