Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа - За життя» відроджує міські сади в Дніпрі

16 листопада перший в місті березовий сад виріс на житловому масиві Лівобережний. Понад 300 городян дружно і дбайливо висадили чотирирічні берези на своєму житловому масиві. За облаштування саду на цій території жителі Лівобережного дякують громадського діяча Геннадія Гуфмана і команду Дніпровської міської парторганізації «Опозиційна платформа - За життя».

Лівобережці дружними сім'ями прийшли на пустир, щоб посадити своє сімейне дерево. На кожному дереві прикріпили бирку із прізвищем сім'ї, яка його посадила. На деяких берізках красується до 5 таких іменних знаків.

«Це був по-справжньому плідний день. Більше ста сімей міста тепер мають своє сімейне дерево в першому березовому саду. Був радий бачити учасників наших інших проектів, в тому числі і дружний колектив конкурсантів «Міських квітів»! Радує, що наші акції - не локального формату, тому що на них приїжджають люди з усього міста», - зазначив керівник Дніпровської міської парторганізації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

До сімейного свята в першому березовому саду приєдналися жителі різних районів Дніпра. Озеленювати Лівобережний приїхали помічники з житлових масивів Тополя - 2, 12 квартал і Придніпровськ.

«Береза ​​- відмінне дерево, символ чистоти. Ми живемо недалеко, і буде дуже приємно приходити в цей сад до своєї берези», - поділилася сімейними планами Анна Ключник.

 «Це перше дерево, яке ми взагалі посадили в нашому житті. Відчуття чудові, тому що добрі справи завжди піднімають настрій», - підкреслила учасниця акції.

Долучилися до висадки березового саду і учасники акції «Посади дерево - врятуй місто», а також фіналісти конкурсу «Міські квіти - 2019». Квітникарі посадили своє «командне дерево», закріпивши на ньому спеціальний напис. Під час свята дипломами та сертифікатами нагородили переможців конкурсу «Міські квіти-2019».

Опубліковано: 19 листопада 2019
×
Приєднатися