Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа - За життя» організувала святкування дня захисту дітей у Маріупольському інтернаті

1 червня Маріупольська міська організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» відвідала друзів з інтернату для дітей-сиріт №2, щоб разом відзначити свято Всесвітнього дня захисту дітей.

Активісти привезли з собою солодощі, напої, а також самокати для дітей, які навчаються в молодших класах. Разом з партійцями на це свято приїхали представники громадської організації захисту дітей війни «Берег надії», які передали діткам 70 банок смачного варення, речі і подарунки.

Вихованці інтернату разом зі своїми керівниками підготували для гостей конкурси з призами. Партійці, громадські працівники дружно співали, грали і спілкувалися з дітьми.

«Ми привітали діток, прекрасно провели час, склали плани на канікули - значить, день пройшов плідно. Підводячи підсумки нашого візиту, можна з упевненістю сказати, що присутні отримали заряд позитиву на всі вихідні! Це далеко не перше і, очевидно, не останнє відвідування даного закладу, тому що ми розуміємо, що чужих дітей не буває!» - резюмував керівник Маріупольської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Максим Ткач.

Опубліковано: 3 червня 2019
×
Приєднатися