Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

На Херсонщині скоєно розбійний напад на Бериславський штаб ОП-ЗЖ - троє постраждалих
18 жовтня 2020
17 жовтня стався черговий напад на опозиціонерів - шестеро молодиків у масках, з битами в руках увірвалися до Бериславського офісу ОП-ЗЖ, де на той момент перебували партійці. Погрожуючи фізичною розправою, молодчики відібрали ноутбук, облили зеленкою кандидатів і зникли у невідомому напрямку.
За сприяння ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Коростені з’явилося нове футбольне поле
17 жовтня 2020
У суботу, 17 жовтня, у Коростені (Житомирська область) відбулося урочисте відкриття нового спортивно-ігрового комплексу. На полі одразу було зіграно футбольний матч.
У Донецькій області пройшов масштабний автопробіг на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
17 жовтня 2020
Понад 400 автомобілів взяли участь у масштабному автопробігу «За життя! За мир!», який пройшов у Донецькій області. Серед учасників заходу – представники всіх великих міст Донеччини, а також сусідніх Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Полтавської областей.
На Павла Придворова скоєно замах на вбивство
16 жовтня 2020
Ввечері 16 жовтня у дворі будинку №15 по вул. Богомольця скоєно замах на вбивство кандидата на посаду міського голови Слов'янська від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Павла Придворова.
ОП-ЗЖ звернулася до КС щодо неконституційності закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад»
16 жовтня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ звернулася до Конституційного Суду з поданням щодо відповідності Конституції Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і просить розглянути його як невідкладне.
У Бахмуті радикали напали на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
16 жовтня 2020
Тиск на Бахмутську організацію ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже набув систематичного характеру. У ніч на 16 жовтня, після проведення Форуму миру, організованого командою кандидата в мери Бахмута від ОП-ЗЖ Валерія Слєсарєва, невідомі молодчики облили фарбою фасад громадської приймальні міської парторганізації. Також були пошкоджені рекламні борди.
Віктор Чорний: Опитування від президента – черговий піар-хід партії влади
16 жовтня 2020
Опитування, запропоноване президентом напередодні виборів до місцевих органів влади, - це черговий піар-хід партії влади, який не має ні законних підстав, ані будь-якої сили. Схоже, що президент знову опинився в «Епіцентрі» подій. Про це у своєму блозі на сайті «Кореспондент» написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний.
Юрій Загородній: Цинізм влади просто зашкалює
16 жовтня 2020
«Наш гарант продовжує шукати дно цинізму свого режиму» – так охарактеризував ту маніпуляцію, яку Президент України називає опитуванням і має намір здійснити в день виборів, керівник Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Юрій Загородній.
Наталія Королевська: У людей багато питань до влади, і головне із них - коли вони виконають обіцянку і повернуть в Україну мир
16 жовтня 2020
Про це 16 жовтня, в ході зустрічей з жителями Донеччини, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОП-ЗЖ – команда професіоналів, яка врятує від бідності
16 жовтня 2020
Минув рік, як до влади прийшли «нові обличчя». Вони обіцяли Україні закінчення епохи бідності, та тепер уже вся Україна зрозуміла: за епохою бідності часів Порошенка прийшла епоха великої бідності часів Зеленського. І ніхто не бачить найменшої можливості, що за цієї влади життя в Україні стане кращим.
×
Приєднатися