Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Опозиціонери підтримали акції протесту проти підвищення тарифів у Новій Каховці
13 січня 2021
10 та 12 січня у м. Нова Каховка (Херсонська область) на центральній площі відбулися мітинги проти підвищення тарифів на комунальні послуги. У акціях протесту взяли участь депутати Новокаховської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ та партійні активісти.
Андрій Лесик: Ми будемо боротися проти підвищення тарифів!
13 січня 2021
Андрій Лесик: Ми будемо боротися з підвищенням тарифів!
Єгор Устинов: ОП-ЗЖ разом з українським народом вимагає соціальної справедливості
13 січня 2021
Про це заявив керівник Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, перший заступник голови Херсонської облради Єгор Устинов.
Артем Марчевський: Влада забула, що таке Конституція
13 січня 2021
Керівник молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook прокоментував ситуацію з вакциною в Україні.
Вадим Рабінович перерахував кроки, які допоможуть негайно знизити комунальні тарифи
12 січня 2021
Вадим Рабінович перерахував кроки, які допоможуть негайно знизити комунальні тарифи
Опозиціонери Маріуполя ініціювали звернення міськради до президента, парламенту й уряду про скасування рішення про підвищення тарифів
12 січня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Маріуполі вимагає скликання позачергової сесії міськради. На порядок денний необхідно винеси тільки одне питання - скасування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, які регулюються на місцевому рівні, а саме, на тепло- і водопостачання.
Ілля Кива про протести проти тарифного геноциду: Я готовий допомагати цьому руху, який може призвести до перезавантаження влади
12 січня 2021
Штаб з координації акцій протесту проти тарифного геноциду в Полтавській області буде допомагати людям в мирному вираженні їхньої незгоди з діями влади, що може призвести до зміни цієї влади. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у вівторок у Лубнах.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» знає, як знизити тарифи і врятувати економіку країни!
12 січня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» знає, як знизити тарифи і врятувати економіку країни!
Ілля Кива: Ми разом з українцями будемо боротися з тарифним геноцидом
12 січня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ допоможе українцям у протесті проти завищених тарифів на енергоносії, відповідний координаційний штаб створюється в Полтавській області. Про це в ефірі телеканалу «ZIK» заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива.
Олег Сазонов: Люди вимагають соціальної справедливості
12 січня 2021
Країною прокотилися протестні акції проти підвищення комунальних тарифів. Як підкреслив голова Полтавської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Сазонов, опозиціонери – на боці людей, вони вимагають від влади терміново вжити необхідних заходів і не допустити соціального вибуху.
×
Приєднатися