Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Василь Німченко: Пропозиція Зеленського обміняти Медведчука, по суті, є торгівлею людьми
18 жовтня 2021
Спроба Президента України Володимира Зеленського запропонувати Російській Федерації обміняти голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, по суті, є торгівлею людьми і вкотре підтверджує правовий нігілізм чинної української влади.
Юрій Бойко: Парламент зобов’язаний збільшити фінансування медицини, щоб країна могла пройти епідемію коронавірусу
18 жовтня 2021
Для недопущення колапсу медичної системи України потрібно переглянути проект бюджету на 2022 рік та збільшити фінансування медицини. Про це під час засідання Погоджувальної ради заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
У Слов'янську опозиціонери привітали з ювілеєм фольклорний ансамбль «Веселка»
18 жовтня 2021
У Слов'янську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦIНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в міському територіальному центрі привітали учасників фольклорного ансамблю «Веселка» з ювілеєм.
Артем Марчевський: Зеленський зізнався, що утримує Медведчука в заручниках, а отже, Президент є терористом
18 жовтня 2021
Пропонуючи Російській Федерації обміняти голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, щодо якого сьогодні здійснюється кримінальне переслідування за незгоду з євроінтеграційним курсом чинної влади, Зеленський, по суті, зізнається в тому, що тримає опозиційного політика в заручниках, а отже, дії Президента є тероризмом.
Олександр Качний про справу Віктора Медведчука: Це політичний тероризм, центром якого є Офіс Президента
18 жовтня 2021
Офіс Президента навмисно і незаконно чинить тиск на голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука.
Юрій Бойко: В умовах паливної кризи треба захистити людей
18 жовтня 2021
Парламент повинен забезпечити зниження тарифів на тепло, щоб не допустити колапсу у промисловості та комунальній сфері. Про це на засіданні Погоджувальної ради заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Микола Скорик: Влада пустила питання цін на самоплив, що б'є по кишенях всіх українців
18 жовтня 2021
Безперервне зростання цін ставить питання про необхідність перегляду соціальних параметрів, закладених в бюджеті на поточний рік, так і в проекті бюджету на 2022 рік. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи останні дані Держстату щодо інфляції.
У Дружківці ОП-ЗЖ ініціювала прийняття звернення до влади на підтримку медиків
18 жовтня 2021
У Дружківці на Донеччині під час засідання фракції депутати від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали прийняття на позачерговій сесії міської ради звернення до уряду і парламенту про необхідність збільшення фінансування лікарень, підтримки та захисту медиків в умовах епідемії COVID-19.
У Запоріжжі завдяки допомозі депутатів від ОП-ЗЖ триває благоустрій шкіл
18 жовтня 2021
Депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артур Кижнер та депутат облради Ганна Клішина опікуються спеціалізованою школою з поглибленим вивченням іноземної мови №7, що в Комунарському районі міста.
У Шосткинській громаді за ініціативи опозиціонерів розпочато ремонт дороги
18 жовтня 2021
Завдячуючи депутату Сумської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимира Пилипейка розпочато ремонт дороги, яка не бачила реконструкції 30 років. Це шлях, який об’єднує Шосткинську та Зноб-Новгородську громаду і пролягає у напрямку Середино-Буди. Там проживає близько 10 тисяч людей, які не можуть проїхати і долають відстань у 30 км протягом трьох годин.
×
Приєднатися