Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Володимир Кальцев: Сьогоднішнє засідання Кабміну – це прощальний акорд уряду Шмигаля
14 липня 2021
Нинішній уряд уже фактично «сидить на валізах», але все одно продовжує займатися відвертим шкідництвом і спрямовувати кошти на сумнівні ініціативи. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев, коментуючи засідання Кабінету міністрів, яке відбулося 14 липня.
Депутати Харківської міськради від ОПЗЖ підтримали нарахування надбавок працівникам культури і освіти
14 липня 2021
У Харкові з міського бюджету спрямують більше 47 мільйонів гривень на підвищення надбавок за престижність праці педагогічним працівникам і працівникам установ культури. Таке рішення підтримали депутати фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ в Харківській міській раді.
Ілля Кива: Нове керівництво МВС поставить крапку в злочинах Коротких
14 липня 2021
Для зміцнення своїх позицій і посилення політичної ваги нове керівництво Міністерства внутрішніх справ може припинити низку злочинів глави Національного корпусу Сергія Коротких. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.
Зусиллями Сергія Кальцева у Запорізькій області відновив роботу госпіталь ветеранів війни
14 липня 2021
Завдяки наполегливій та принциповій позиції голови фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Запорізькій облраді Сергія Кальцева вдалося вирішити проблему оздоровлення і лікування ветеранів війни, учасників ООС, інвалідів війни та дітей з інвалідністю.
Наталія Королевська: Роботу парламенту не можна оцінити навіть на одиницю - він не зробив нічого для захисту людей і подолання кризи
14 липня 2021
Єдиний вихід із кризи, яка паралізувала нашу країну по всіх фронтах, – це перевибори парламенту і новий уряд, які дивитимуться вперед і будуватимуть потужний фундамент єдиної країни на базі цінностей захищеності і забезпеченості кожного громадянина – від малого до старого.
Юрій Загородній: Замовником та ініціатором кримінального переслідування Медведчука є сам Зеленський
14 липня 2021
Придушення опозиції, а також незаконне кримінальне переслідування голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука ‒ це ті дії української влади, які вже неодноразово піддавалися різкій критиці не лише в Україні, а й за її межами.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ не буде брати участі в інтригах і перетягуванні ковдри всередині влади
14 липня 2021
Вся відповідальність за ситуацію в країні повністю лежить на нинішній владі. Економіку стрясають кризи, люди бідніють, підприємці розоряються і протестують. Вже давно зрозуміло, що потрібно змінювати курс. Але владу цікавлять тільки ігри довкола повноважень і кадрові перестановки. Про це у коментарі журналістам заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Микола Скорик: Найкращим подарунком до Дня Незалежності стане прогрес у досягненні миру на Донбасі
14 липня 2021
На позачергових засіданнях Верховна Рада повинна розглядати питання, які хвилюють громадян. Такими питаннями є законопроекти щодо миру і тарифів, а не легалізація марихуани і законодавчий спам. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час виступу з трибуни парламенту у середу, 14 липня.
Заступником Сумського міського голови став опозиціонер Микола Войтенко
14 липня 2021
За це рішення проголосували 34 депутати Сумської міської ради.
Наталія Королевська: Прикриваючись благими намірами, влада намагається перетворити Україну на полігон для вирощуванню конопель
13 липня 2021
Про це, коментуючи спроби влади ухвалити законопроект №5596 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель у медичних цілях, наукової і науково-технічну діяльність», заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися