Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Нестор Шуфрич: «Дерибан» землі не може бути важливішим за питання миру
20 серпня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив журналістам, коментуючи підсумки засідань підгруп Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.
Завдяки підтримці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на свободу вийшли Долженков і Мефьодов
20 серпня 2019
Народний депутат Микола Скорик прокоментував вихід на свободу із СІЗО фігурантів "справи 2-го травня" Сергія Долженкова і Євгена Мефьодова, підкресливши, що і надалі ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ триматиме на контролі всі судові процеси по 2 травня і наполягатиме на об'єктивному і прозорому розслідуванні тих трагічних подій.
Рабінович: У новій Раді «слуги» пішли вперед, решта - назад
20 серпня 2019
По завершенню чергового засідання підгруп підготовчої депутатської групи Вадим Рабінович розповів журналістам, які питання піднімалися і про що учасники домовилися
Сергій Льовочкін: Влада систематично недофінансовує соціальні статті витрат
20 серпня 2019
Уряд продовжує політику недофінансування витрат, щоб приховати реальний дефіцит держбюджету. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи підсумки виконання бюджету України за перше півріччя.
Рабінович: Нова влада йде тим же шляхом, яким до них йшли випадкові люди при владі
20 серпня 2019
Вадим Рабінович стверджує, що його не хвилює кількість комітетів у Верховній Раді - його хвилює те, чим в цих комітетах будуть займатися народні обранці.
Новый проект харьковских оппозиционеров «ВЫЕЗДНАЯ ПРИЕМНАЯ» направлен на…
20 серпня 2019
Команда Харьковской региональной совместной общественной приемной партии «ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ» и народного депутата Юрия Боко начала новый проект «ВЫЕЗДНАЯ…
Юрій Бойко: Мир і підтримка реального сектора економіки - запорука відродження України
19 серпня 2019
Про це Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у понеділок, 19 серпня. Політик зазначив, що без відновлення миру неможливий розвиток України.
Ростислав Дубовий: Антиросійські санкції виявилися антиукраїнськими
19 серпня 2019
«Мотор Січ» з 1 вересня переходить на чотириденний робочий тиждень, співробітники побоюються скорочень. Ще один гігант індустрії «йде на дно»! Про це заявив Ростислав Дубовий.
Дворові Олімпійські ігри надихають юних дніпрян на нові спортивні досягнення
19 серпня 2019
Дворові Олімпійські ігри, які проходять за підтримки міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», надихають юних дніпрян на нові спортивні досягнення
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ добиватиметься прийняття законів для врегулювання конфлікту в Донбасі
18 серпня 2019
Про це Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у неділю, 18 серпня.
×
Приєднатися