Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У тиску на свободу слова і репресіях проти опозиції влада Зеленського перевершила режими Януковича і Порошенка
1 жовтня 2019
Влада посилює переслідування незалежних телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, а стосовно їхнього власника розпочала політично вмотивовані репресії. Про це заявили в партії «Опозиційна платформа – За життя».
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на збільшенні соціальних видатків і видатків розвитку в бюджеті-2020
1 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала проект змін держбюджету-2020 року, який передбачає збільшення соціальних витрат на 200 млрд грн і на розвиток економіки і підтримку регіонів – на 60 млрд грн. За словами народного депутата Сергія Льовочкіна, додатковий ресурс буде отримано за рахунок перегляду макропрогнозу і неефективних витрат.
Ілля Кива: З подачі влади Нацтелерадіо перетворився на орган цензури
30 вересня 2019
На думку опозиціонера, чинний склад Нацтелерадіо, сформований ще за попередньої влади, «видає за рішення ради свої суб'єктивні висновки, від яких страждає все українське суспільство».
Наталія Рибак: Держава повинна приділити увагу осучасненню бібліотечної системи
30 вересня 2019
Таку думку висловила депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак, вітаючи бібліотекарів Черняхівського району з Всеукраїнським днем бібліотек.
Полтавські партійці взяли участь у традиційному осінньому забігу «Полтавська ніч»
30 вересня 2019
Полтавські партійці взяли участь у традиційному осінньому забігу «Полтавська ніч»
Віктор Медведчук: Заяви глави МЗС Пристайка не поліпшують шлях переговорів ‒ потрібно спочатку досягти результату, а вже потім про нього говорити
30 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук переконаний, що заяви міністра закордонних справ України Вадима Пристайка про альтернативу «формулі Штайнмайєра» «не поліпшують шлях переговорів і тим більше прямого діалогу». Про це він сказав в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.
Медведчук: Щоб повернути Крим, потрібно домовлятися
30 вересня 2019
Нинішня українська влада повинна пропонувати варіанти того, як вона домовлятиметься про повернення Криму.
Микола Скорик: Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зробить все для того, щоб захистити національні інтереси України
30 вересня 2019
Підготовлені владою закони про продаж землі і приватизації об'єктів держвласності суперечать національним інтересам України й українського народу. Про це упрограмі «Гість в студії» на одеському телеканалі «Південна хвиля» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
×
Приєднатися