Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: Родина, у якій виховується двоє, троє і більше дітей, має стати українською реальністю
4 жовтня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій ПАВЛЕНКО під час свого виступу на Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019.
Наталія Королевська: Програма дій уряду не відповідає на головні питання порядку денного країни
4 жовтня 2019
Програма дій уряду Олексія Гончарука не спрямована на досягнення миру, відновлення економіки та поліпшення життя громадян нашої країни. У ній відсутні сигнали про підвищення соціальних стандартів, зниження тарифів та забезпечення захисту людей, особливо тих, хто постраждав від бойових дій; але у програмі присутні сигнали про консервацію бідності та продовження економічної кризи, зазначила парламентар.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ пропонує скасувати військовий збір
4 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала свій варіант бюджету-2020: це буде бюджет миру та соціальної справедливості. Ми пропонуємо збільшити видаткову частину бюджету на 260 млрд грн., з яких - 200 млрд направити на підвищення соціального захисту людей, а 60 млрд - на розвиток економіки на національному та регіональному рівнях.
В Житомире Зеленского встретили акцией протеста против давления на телеканалы…
4 жовтня 2019
В пятницу, 4 октября, в Житомире, где президент Украины Владимир Зеленский встречается с главой Беларуси Александром Лукашенко проходит массовая акция протеста в поддержку трех…
Наталія Королевська на Kyiv Global Summit: Жінки України підтримують формат дипломатичного врегулювання конфлікту на Сході!
4 жовтня 2019
У київському КВЦ «Парковий» відбувся щорічний Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 - перша ініційована жінками ефективна платформа пошуку нових ідей та рішень для подолання криз, а також посилення ролі і впливу жінок у політиці та суспільстві. Саміт зібрав понад 900 українських і зарубіжних гостей. Серед ініціаторів Kyiv Global Summit - народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Ми підготували бюджет, в якому збільшені соціальні виплати і підтримка регіонів
4 жовтня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам проект бюджету від влади.
Сергій Льовочкін: Державна земля сільгосппризначення повинна бути розпайована
4 жовтня 2019
Державна земля сільгосппризначення має бути розпайована між громадянами, які її ще не отримали, а скасування мораторію на продаж землі можливе тільки після референдуму. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам у Верховній Раді.
Ілля Кива: Профспілки повинні об'єднати зусилля зі створення альтернативного Трудового кодексу
4 жовтня 2019
Всі учасники профспілкового руху повинні об'єднати зусилля для створення альтернативного Трудового кодексу та очищення профспілкової сфери. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у четвер в Києві.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримує перезавантаження Центрвиборчкому
4 жовтня 2019
Центральна виборча комісія, обрана за Порошенка, себе дискредитувала. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам.
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
4 жовтня 2019
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
×
Приєднатися