Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Богдан Гіганов: Закликаю всіх прихильників прямих переговорів про мир голосувати за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ
19 липня 2019
Про це після виходу з «Опозиційного блоку» заявив керівник Приморської районної організації партії в Одеській області Богдан Гіганов.
Наталія Королевська: Об'єднавшись від Авдіївки до найзахіднішої точки країни, ми обов'язково переможемо!
19 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування прифронтових Авдіївки та Очеретиного у Донецькій області.
Юрій Бойко та Вадим Рабінович закликали українців проголосувати за мир
19 липня 2019
У п'ятницю, 19 липня, лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і Вадим Рабінович на спільному брифінгу під Верховною Радою закликали громадян України проголосувати за мир і гідне життя для кожного.
«Опозиційна платформа – За життя»: На Закарпатті проти нашої партії влада використовує брудні методи політичної боротьби
19 липня 2019
Обшуки і політичний тиск на представників «Опозиційної платформи – За життя» – кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради – є брудною технологією влади.
Медведчук: Лукашенко відіграє важливу роль у питаннях мирних переговорів щодо Донбасу
19 липня 2019
18 липня Віктор Медведчук на запрошення Володимира Путіна відвідав Санкт-Петербург. Президент Російської Федерації провів зустріч із головою Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком, в якій взяв участь президент Білорусі Олександр Лукашенко.
Рабінович: Країна поділена на тих, хто «за життя» і проти. Знайди в бюлетені життя і проголосуй
19 липня 2019
Країна поділена на тих, хто «за життя» і проти. Знайди в бюлетені життя і проголосуй
Сергій Льовочкін: Відновивши промисловість, ми створимо нові робочі місця
19 липня 2019
Рівень безробіття в Україні набагато гірший, ніж у всіх сусідніх країнах Євросоюзу, і перспектив для поліпшення ситуації при нинішньому економічному курсі немає. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи інформацію Держстату.
Харківщина нагадує: За погрози, розміщені у соціальних мережах, загрожує кримінальна відповідальність
18 липня 2019
17 липня 2019 року у Facebook був розміщений відеоролик, на якому група невстановлених осіб зі зброєю в руках висловлює прямі погрози вбивства особам, які нині беруть участь у позачергових парламентських виборах; також звучать прямі погрози на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Спалюються прапори з символікою політичних партій, які зареєстровані та діють в установленому законом порядку.
Юрій Бойко: Ми виведемо людей з тотальної бідності та злиднів
18 липня 2019
Про те, як прожити на мізерні пенсії, про неможливість, особливо для пенсіонерів, купити те, чого хочеш, і багато іншого розповіли жителі Кривого Рогу під час зустрічі з Юрієм Бойком.
Микола Скорик з однопартійцями відвідав Кодимський район Одещини
18 липня 2019
18 липня відбулася зустріч народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика, а також опозиціонерів Володимира Осипова, Сергія Лупашка та Олега Чернійчука з жителями Кодими і Кодимського району Одеської області.
×
Приєднатися