Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Федір Христенко: Влада вбиває у педагогічних працівників мотивацію до професійного зростання
15 жовтня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко, коментуючи звернення педагогів Донбасу до народних депутатів України.
Юрій Павленко: Абсолютна більшість українців вимагає референдуму щодо ринку землі
15 жовтня 2019
Абсолютна більшість громадян країни не схвалює наміри влади ввести ринок землі і вимагає врахувати думку суспільства. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, посилаючись на дані опитування КМІС.
Ілля Кива: Генпрокурору, що покриває підозрюваних, слід висловити недовіру
15 жовтня 2019
Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Григорій Мамка: Влада повинна більше інформувати суспільство щодо своїх кроків з встановлення миру на Донбасі
15 жовтня 2019
Про це у програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка.
Юрій Бойко: Вимагаємо доповіді начальника Генштабу в парламенті
15 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у вівторок, 15 жовтня.
Юрій Бойко: Голосування депутатів за зниження ціни на газ для населення стане лакмусовим папірцем роботи нинішнього парламенту
15 жовтня 2019
Про це в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 15 жовтня, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи тарифну політику влади.
Юрій Бойко: Погашення заборгованості шахтарям має бути першочерговим на порядку денному роботи уряду
15 жовтня 2019
Про це під час Погоджувальної ради у вівторок, 15 жовтня, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ситуацію, що склалася у вугільній галузі.
Сергій Льовочкін: Невирішеність проблем із тарифами на газ і субсидіями може зірвати опалювальний сезон
15 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає термінового перегляду тарифів на газ та опалення, а також скасування торішньої постанови уряду про посилення правил отримання субсидій. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін в зв'язку із майбутнім початком опалювального сезону.
Раїса Гула привітала мешканців селища Озерне зі святом Покрови та Днем міста
15 жовтня 2019
Депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Раїса Гула взяла участь у святкових заходах в смт Озерне Житомирської області. Урочистості проходили з нагоди одразу декількох свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня селища Озерне.
Юрій Павленко: Нехай Пресвята Богородиця втілить усі наші мрії й надії на мир, щастя і добробут
15 жовтня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко привітав прихожан Церкви Покрови Божої Матері Української Православної Церкви у Житомирі зі святом Покрови. Традиційно парламентар взяв участь у святковому богослужінні, у Хресній ході та поспілкувався з громадою.
×
Приєднатися