Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонує спрямувати кошти бюджету-2020 на соціальну підтримку громадян замість додаткових виплат на державний апарат
16 жовтня 2019
Розроблений урядом проект державного бюджету на 2020 рік збільшує витрати на утримання державного апарату, але не дає відповіді, як буде зростати економіка.
Юрій Бойко: Аби припинити спекуляції довкола розведення військ, депутати і громадяни України повинні знати, як це відбувається
16 жовтня 2019
Наразі довкола розведення військ в районі Петрівського і Золотого, яке мало розпочатися ще 7 жовтня, існує дуже багато спекуляцій, що може зашкодити мирному процесу. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді у середу, 16 жовтня.
Сергій Льовочкін: Влада має виконувати свої передвиборчі обіцянки щодо миру, а не йти на поводу у вулиці
16 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова працювати разом із владою заради відновлення миру. Про це заявив журналістам у Верховній Раді народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: Падіння рейтингів змушує монобільшість поспішати з законами, спрямованими на зміцнення диктатури
16 жовтня 2019
Парламентська монобільшість поспішає прийняти закони, спрямовані на встановлення авторитарного режиму, в зв'язку зі значним падінням рейтингів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
Наталія Королевська: Так звана реформа прожиткового мінімуму остаточно зруйнує систему соціального захисту
16 жовтня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи ініціативу Мінсоцполітики відв'язати понад 150 видів соціальних виплат і фінансових показників від прожиткового мінімуму.
Юрій Бойко: Ми вимагаємо на законодавчому рівні знизити ціну на газ
16 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради у середу,16 жовтня.
Команда «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі запросила городян в кіно
16 жовтня 2019
Команда «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі запросила городян в кіно
Ростислав Дубовий: Ініціативи уряду - це удар по малому і середньому бізнесу
16 жовтня 2019
Ростислав Дубовий: Ініціативи уряду - це удар по малому і середньому бізнесу
Більш ніж у 20 районах Харківщини розповсюджена газета регіональної парторганізації "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
15 жовтня 2019
Видання розповсюджується у всіх районах Харкова та у райцентрах. Люди із задоволенням беруть газету, щоб дізнатися позицію партії з основних питань, які сьогодні хвилюють суспільство: мир, тарифи, високі ціни і чому вони не вирішуються владою.
Юрій Загородній: Влада з кожним днем втрачає довіру громадян, бо нездатна повернути мир в Україну
15 жовтня 2019
Народний депутат партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив, що влада демонструє повну нездатність повернути мир у країну, тому парламент сьогодні залишається єдиним державним органом, який може провести всі необхідні зміни для відновлення миру в Україні.
×
Приєднатися