Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик обговорив з представниками міжнародної делегації НДІ ситуацію, що склалася в Україні
21 жовтня 2019
У понеділок, 21 жовтня, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик зустрівся з міжнародної делегацією Національного демократичного інституту в Одесі. На зустрічі були підняті актуальні питання, що стосуються політичної ситуації в країні. Говорили і про роботу парламенту, і виконавчих органів влади, і про настрої в цілому в українському суспільстві.
Юрій Бойко: Тільки приїхавши на лінію розмежування, можна зрозуміти і відчути, що значить мир для жителів Донбасу
21 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в Золотому, яке він відвідав в рамках робочої поїздки до Луганської області в понеділок, 21 жовтня.
Микола Скорик: Дії влади демонструють безконтрольність і вибірковість закону
21 жовтня 2019
«Закон має бути один для всіх, і так звані «активісти» не повинні бути винятком. Або влада розписується в тому, що праворадикальні елементи діють в її інтересах, або в тому, що вона втратила контроль і державні інститути зруйновані», – таку думку висловив в ефірі каналу «ZIK» народний депутат від ОПОЗИЦИІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Юрій Бойко: Мир, підвищення соцстандартів і зниження тарифів були і залишаються нашими ключовими пріоритетами, за які ми будемо боротися у Верховній Раді
21 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у випуску «Відповідей на питання» на своєму YouTube-каналі.
Сергій Льовочкін вимагає від уряду вжити заходів для стабільного проходження опалювального сезону
21 жовтня 2019
Напередодні початку опалювального сезону існують серйозні загрози його стабільному проходженню, що потребують невідкладного та ефективного реагування з боку Кабінету міністрів України. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін написав у своєму запиті до прем’єр-міністра Олексія Гончарука.
До ДБР подані документи про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від «Слуги народу» Василевської-Смаглюк за фальсифікацію документів
21 жовтня 2019
Народні депутати Верховної Ради України від партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися до Державного бюро розслідувань у зв'язку з необхідністю розслідувати протиправні дії народного депутата України О. Василевської-Смаглюк та інших, які ініціювали створення тимчасової слідчої комісії для ліквідації телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK з метою усунення медіа-конкурентів.
Ілля Кива: Завдання монобільшості – забезпечити монетизацію активу «Україна»
21 жовтня 2019
Законодавча влада знівельована, диктатура забезпечена, мораль знищена, тепер Захід готовий приступити до монетизації активу «Україна» руками монобільшості. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.
Юрій Бойко: Схоже, що зараз медициною керують гідні послідовники Супрун
20 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна» в п'ятницю, 18 жовтня.
Ілля Кива: Генпрокурор не зміг пояснити депутатам свої протизаконні дії
19 жовтня 2019
Генпрокурор Руслан Рябошапка не зміг пояснити народним депутатам свої протизаконні дії щодо низки кримінальних справ. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.
Юрій Бойко: Ми добилися початку процесу погашення заборгованості по зарплаті шахтарям
19 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у п'ятницю, 18 жовтня.
×
Приєднатися