Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Ми захистимо національного виробника і забезпечимо створення нових робочих місць!
13 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідин сільгосппідприємства «Прогрес» у селищі Очеретине Донецької області.
Наталія Королевська: Від медреформи Супрун найбільше постраждали жителі Донбасу
13 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування Олександрівської районної лікарні на Донеччині.
Дмитро Новицький: Ситуація з незаконною вирубкою насаджень, що склалася на території округу № 176, обурить кожного нормального громадянина
12 липня 2019
11 липня в смт Кочеток Чугуївського району був зафіксований факт незаконної вирубки дерев
Юрій Бойко: Підтримка вітчизняного виробника має бути ключовим пріоритетом у роботі уряду і парламенту
12 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування підприємства «Укрспецвагон» в селищі Панютине Лозівського району Харківської області.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зупинить рейдерські захоплення земель
12 липня 2019
Про це під час зустрічі з аграріями Харківщини заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Дмитро Новицький: Діти - це надія і майбутнє України. І наше завдання - створювати всі необхідні умови для їх повноцінного розвитку
12 липня 2019
12 липня за підтримки кандидата в народні депутати по 176 окрузі Дмитра Новицького понад п'ятдесят школярів Харківщини відвідали екопарк.
У свято Касперівської ікони Божої Матері Микола Скорик взяв участь у хресній ході вулицями Одеси
12 липня 2019
12 липня, у день святкування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері, - Небесної Покровительки Причорноморського краю, і первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, звершив святкову Божественну літургію
Наталія Леонченко: Без закону про страхову медицину провести успішну медичну реформу неможливо
12 липня 2019
На цьому наголосила кандидат у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62 виборчому округу Наталія Леонченко під час зустрічі з фахівцями Житомирської міської поліклініки №2.
Жителі Олександрівського району на Донеччині підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ і кандидата по 47-му округу Юрія Солода
12 липня 2019
Мирний план-концепцію і стратегію розвитку економічного потенціалу країни учасникам форуму представила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Рабінович: До побачення, наша «неласкава» Рада, повертатися не треба. Ми вибираємо життя!
12 липня 2019
Вадим Рабінович: До побачення наша «неласкава» Рада. Повертатися не треба! Я хочу, щоб з новою Радою ми почали будувати країну.
×
Приєднатися