Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Владі не вистачило сміливості відповісти перед судом і людьми за рішення про ВЦА у Слов'янську
15 липня 2021
15 липня мав відбутися суд за позовом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ до Володимира Зеленського з метою оскаржити указу президента про утворення військово-цивільної адміністрації у Слов'янську. Судове засідання перенесли через неявку Володимира Зеленського або уповноваженої ним особи.
Опозиціонери Житомирщини борються за збереження шкіл у Бердичівському районі
15 липня 2021
Депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнко виступила на захист шкіл у селах Іванківці, Садки, Великі Низгірці і Терехове Бердичівського району, які опинилися під загрозою закриття. 15 липня вона провела з цього питання збори представників громадськості Семенівської ОТГ.
Володимир Пилипейко придбав інвалідний візок для голови Кролевецької ГО
15 липня 2021
Керівник Кролевецької громадської організації Павло Самойленко на запрошення шосткинських опозиціонерів і особисто депутата Сумської облради від ОП-ЗЖ Володимира Пилипейка взяв участь у конкурсі «Рибачок». За найбільший улов змагалися люди з інвалідністю з декількох районів Сумщини.
Дубовий: Ми не допустимо закриття дитячих садків і шкіл в Луганській області
15 липня 2021
Дубовий: Ми не допустимо закриття дитячих садків і шкіл в Луганській області
Юрій Бойко: Влада підтримує гральний бізнес, але при цьому продовжує обдирати людей
15 липня 2021
В країні війна, криза, двозначна інфляція, люди щодня бідніють. А влада замість того, щоб знизити податковий тягар для населення, підприємств, які працюють, вирішила проспонсорувати гральний бізнес.
Олександр Пузанов: Тільки зміна влади дозволить забезпечити мовні права українських громадян
15 липня 2021
Рішення Конституційного Суду щодо конституційності закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» прийнято під тиском влади і є політичним. Тепер захистити свої мовні права громадяни зможуть тільки на виборах. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Пузанов заявив на брифінгу у Верховній Раді у четвер, 15 липня.
Олександр Пономарьов взяв на контроль питання утилізації побутових відходів та стан полігонів ТПВ
15 липня 2021
У Бердянську до народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова під час роботи виїзної колегії облдержадміністрації звернувся заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства ОДА Роман Писарєв.
Наталія Королевська: Ухвалена бюджетна декларація – це план обкрадання людей на наступні три роки
15 липня 2021
Депутати прийняли Бюджетну декларацію Кабінету міністрів на 2022-2024 роки, яка абсолютно не передбачає боротьби з бідністю, зростання зарплат і пенсій, зниження тарифів і цін. Іншими словами - це план обкрадання українців на наступні три роки.
Юрій Загородній: Внесок одного Медведчука у розвиток України значно більший, ніж усієї команди Зеленського
15 липня 2021
Як показують результати соціологічних досліджень, українці вважають, що розвиток нашої країни гальмують три основні проблеми: неврегульований конфлікт на Донбасі, корупція і тотальна некомпетентність влади, яка проявляється, зокрема, й у переслідуванні голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука.
Юрій Павленко: Ми вимагаємо відсторонити Микиту Потураєва від головування Комітетом гуманітарної та інформполітики
14 липня 2021
Таку заяву 14 липня оприлюднили народні депутати від ОП-ЗЖ, члени Комітету гуманітарної та інформполітики Юрій Павленко та Олександр Качний.
×
Приєднатися