Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Артем Марчевський: Росія не піде на діалог з Україною, поки Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом
3 грудня 2021
Поки голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народний депутат України Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом, Росія не піде на діалог з Україною.
Юрій Бойко: «Держава у смартфоні» може існувати лише тоді, коли люди мають гроші на ці смартфони
3 грудня 2021
Неувага до соціально-економічних проблем у посланні президента знайшла пряме відображення у тексті держбюджету, який не дає людям надії на покращення життя. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи підсумки парламентського тижня.
Юрій Загородній: Бюджет України на 2022 рік ‒ це бюджет поліцейської держави
3 грудня 2021
Верховна Рада прийняла бюджет України на 2022 рік у другому читанні й окремо ‒ в цілому. Фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ не голосувала за цей бюджет, тому що вважає його антинародним.
Анатолій Бурміч: Влада вигадала «держпереворот», щоб відволікти людей від власної брехні
3 грудня 2021
Так званий «держпереворот», який анонсувала влада, є фейком, який вигадали, щоб відволікти людей від реальних проблем. Таку заяву зробив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч в ефірі телеканалу НАШ.
Юрій Бойко та Ростислав Дубовий очолили рейтинг впливовості на Луганщині
3 грудня 2021
Експерти дають високу оцінку роботи представникам партії «Опозиційна платформа – За життя» у Луганській області
В Харькове состоялся первый выпускной в Школе Молодого Политика
2 грудня 2021
Образовательный курс длился 30 дней. Лекции читали депутаты Верховной Рады, депутаты областных, городских и районных советов, передовые юристы и медиаэксперты страны.
Наталія Королевська: Ми вимагаємо підвищити прожитковий мінімум, що дозволить переглянути виплати з інвалідності
2 грудня 2021
Питання посилення соціального захисту людей з інвалідністю цього року стоїть особливо гостро, оскільки коронакриза погіршила їхнє становище, у тому числі – рівень їхнього життя, доступ до медичних, освітніх, соціальних послуг.
Антоніна Славицька: У посланні президента ми так і не почули, як ми житимемо через 2,5 роки
2 грудня 2021
У посланні президента до парламенту не було об'єктивного аналізу реальної ситуації у країні. Був звіт про повсякденні «перемоги» влади. Ми так і не почули головного – як ми житимемо через 2,5 роки. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька.
Анатолій Бурміч: Обвинувальні висновки проти Медведчука будуються на такій самій брехні, як і фейкові звинувачення у незадекларованих цінностях у Киви
2 грудня 2021
Незадекларовані цінності, нібито вилучені під час обшуку, який проводили правоохоронці в будинку народного депутата від фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви, – це черговий фейк, створений для дискредитації опозиції та тиску на неї.
Наталія Королевська: В країні вирує епідемія коронавірусу, а влада розповідає про «підтримку» медицини
2 грудня 2021
Влада у своїх виступах продовжує розповідати про міфічні успіхи. Висмикує окремі та дуже спірні «циферки», щоб похвалитися «результатами», а насправді країна котиться у прірву. Це підтверджує ситуація, що склалася у медицині. Так прокоментувала щорічне послання президента України народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися