Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

14 січня 2021
Андрій Лесик: Спільними зусиллями ми доб'ємося зниження тарифів!
Маріупольські опозиціонери закликали Асоціацію міст України спільними зусиллями зупинити тарифне свавілля
13 січня 2021
У Маріуполі на Донеччині депутати від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ звернулися до голови Асоціації міст України Віталія Кличка з проханням ініціювати звернення від усіх міст України до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги для населення, а також відновити їх державне регулювання.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ подала пакет законопроєктів, які дозволять подолати тарифну кризу
13 січня 2021
Влада безвідповідально зменшила субсидії і позбавила людей пільг на оплату комунальних послуг. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у коментарі журналістам за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром та енергетичним блоком уряду у Верховній Раді.
Депутати ДружківськоЇ міськради закликали керівництво країни ввести мораторій на підвищення тарифів
13 січня 2021
У Дружківці за ініціативи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ під час чергової сесії міської ради депутати більшістю голосів направили звернення до президента Володимира Зеленського, спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів і забезпечення повноцінного фінансування субсидій.
ОП-ЗЖ ініціює позачергову сесію Київської облради для прийняття звернення до керівництва країни щодо недопущення підняття тарифів
13 січня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Київській обласній раді звернулася до колег з депкорпусу щодо підтримки ініціативи про проведення позачергової сесії. На ній пропонується прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів стосовно вжиття невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.
Єгор Устинов: Ми не дамо знищити народну пам'ять!
13 січня 2021
Так голова Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов прокоментував інцидент, який стався в обласному центрі 12 січня. У центрі Херсона вандали розгромили 17 могил воїнів-визволителів міста часів Великої Вітчизняної війни. З коренем вивернуті обеліски, розбиті плити. На сьогоднішній день за даним фактом херсонською поліцією порушено кримінальну справу і розпочато оперативно-слідчі заходи.
Дубовий: Команда «ОПЗЖ» буде боротися проти тарифного геноциду разом з жителями Луганської області!
13 січня 2021
Дубовий: Команда «ОПЗЖ» буде боротися проти тарифного геноциду разом з жителями Луганської області!
Ілля Кива: Для досягнення миру нам треба перезавантажити владу і вийти з-під зовнішнього управління
13 січня 2021
Для завершення конфлікту на Донбасі Україні необхідно вийти з-під зовнішнього управління і обрати нову владу, самостійну у прийнятті рішень в інтересах країни. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Микола Скорик: Безвідповідальна і несправедлива влада має бути перезавантажена
13 січня 2021
В Україні зростає лавина соціальних протестів проти необґрунтованого підвищення тарифів і локдауну. Так, в середу, 13 січня, під будівлю обласної держадміністрації вийшли і жителі Одеського регіону.
У Краматорську депутати від ОП-ЗЖ ініціювали проведення позачергової сесії міськради і закликали владу ввести мораторій на підвищення тарифів
13 січня 2021
На Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали проведення позачергової сесії Краматорської міськради, на якій було прийнято рішення про неприпустимість зростання цін на електрику, тепло, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.
×
Приєднатися