Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олег Волошин запропонував збільшити фінансування НАН України за рахунок зменшення витрат на Інститут національної пам'яті
24 вересня 2019
З відповідним листом народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олег Волошин звернувся до Комітету Верховної Ради з питань бюджету. Парламентар пропонує відкоригувати проект держбюджету, збільшивши на 128 млн грн. витрати на фінансування Національної академії наук України за рахунок зменшення на таку ж суму видатків за бюджетною програмою «Інститут національної пам'яті».
У Києві 3 жовтня відбудеться Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security
24 вересня 2019
У Києві 3 жовтня у КВЦ «Парковий» відбудеться Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security – перша ефективна платформа пошуку нових ідей та рішень для участі жінок у миротворчих процесах, подолання соціально-гуманітарних криз, а також розширення ролі і впливу жінок у політиці і суспільстві.
Віктор Медведчук розповів, що потрібно зробити, щоб істотно знизити ціну на газ
24 вересня 2019
Голова Політради «Опозиційної платформи – За життя» народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук заявив, що його партія вже внесла до ВР законопроект, який дозволить істотно знизити ціну на газ для українців. Тепер для цього потрібна лише політична воля влади.
«Опозиційна платформа – За життя» показала життя очима дітей
24 вересня 2019
Голова дніпровської парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» вручив призи авторам кращих малюнків конкурсу «Життя очима дитини»
Наталія Королевська на саміті Concordia у Нью-Йорку: Роль і вплив жінок дуже важливі для побудови сильної держави!
24 вересня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІОННОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, одна з ініціаторок Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security Наталія Королевська відвідала з робочим візитом Нью-Йорк, де у дні засідання Генеральної асамблеї ООН проходить щорічний саміт Concordia, який зібрав понад 2000 учасників з 100 країн світу.
Віктор Медведчук розповів, що саме поліпшить інвестиційний клімат в Україні
24 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук заявив, що інвестиції в Україну прийдуть тільки тоді, коли припиняться бойові дії на Донбасі, настане мир і буде створений певний клімат для інвесторів.
Ілля Кива: Закон про імпічмент залишає президента, як і раніше, недоторканним
24 вересня 2019
Говорити про те, що всі державні чиновники є рівними перед законом, можна буде лише після зняття недоторканності зі службовців всіх посад, тоді це буде верховенство права і закону, переконаний Ілля Кива.
Медведчук: Намагаючись догодити владі, Нацрада перетворилася на ресурс боротьби з незалежними ЗМІ
24 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат IX скликання Віктор Медведчук заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення стала ресурсом боротьби з незалежними ЗМІ.
Опозиціонери Одещини ініціювали виділення коштів постраждалим в ДТП під Одесою
24 вересня 2019
Депутатська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступила з ініціативою на сесії Одеської облради виділити 1 млн гривень сім'ям загиблих і постраждалим в страшному ДТП під Одесою.
Антоніна Славицька: Турборежим «зеленого принтера» не збереже від розпуску Ради
24 вересня 2019
Такого висновку дійшла народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, аналізуючи проект держбюджету на 2020 рік.
×
Приєднатися