Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Радьков: В Ізюмі вандалізм мало не призвів до екологічної катастрофи
14 липня 2019
11 липня в Ізюмі на Ювілейному в'їзді невідомі вирізали дві ділянки чинного напірного чавунного каналізаційного колектора діаметром 300 мм по 800 метрів кожен. Сталося це на території тепловозоремонтного заводу.
Нестор Шуфрич: Юрій Солод, як і ми, не зрадив жителі Слов'янська і весь Донбас!
14 липня 2019
Сьогодні, 14 липня, у Слов'янську відбувся Форум миру, участь у якому взяли народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Нестор Шуфрич.
За підтримки Дмитра Новицького у Вовчанську відбувся турнір зі змішаних єдиноборств "Слобожанська слава"
13 липня 2019
У суботу 13 липня в місті Вовчанськ Харківської області відбувся турнір зі змішаних єдиноборств "Слобожанська слава". Захід був організований за підтримки кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в одномандатному виборчому окрузі №176 Дмитра Новицького.
Харківським опозиціонерам вдалося домогтися перегляду складу ДВК та не допустити порушень виборчого законодавства
13 липня 2019
Харківським відділенням ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ були виявлені порушення при прийнятті Окружною виборчою комісією Постанови «Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 176 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019» №12 від 6 липня 2019 року.
Юрій Бойко: Теракт проти «112 Україна» повинен бути розслідуваний негайно
13 липня 2019
Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Наталія Королевська: Вимагаємо захистити журналістів і свободу слова в Україні
13 липня 2019
Обстріл телеканалу «112 Україна» - це продовження тиску на свободу слова та спроби встановлення інформаційної диктатури в Україні. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Наталія Королевська: Ми захистимо національного виробника і забезпечимо створення нових робочих місць!
13 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідин сільгосппідприємства «Прогрес» у селищі Очеретине Донецької області.
Наталія Королевська: Від медреформи Супрун найбільше постраждали жителі Донбасу
13 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування Олександрівської районної лікарні на Донеччині.
Дмитро Новицький: Ситуація з незаконною вирубкою насаджень, що склалася на території округу № 176, обурить кожного нормального громадянина
12 липня 2019
11 липня в смт Кочеток Чугуївського району був зафіксований факт незаконної вирубки дерев
Юрій Бойко: Підтримка вітчизняного виробника має бути ключовим пріоритетом у роботі уряду і парламенту
12 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування підприємства «Укрспецвагон» в селищі Панютине Лозівського району Харківської області.
×
Приєднатися