Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: Українська промисловість не може вийти на допандемічний рівень
28 липня 2021
Хоча в цілому промисловість у першій половині 2021 року засвідчила невелике зростання після тривалого падіння, деякі галузі все ще у глибокій кризі. Причому найбільш серйозними виявилися кризові явища у виробництві продуктів харчування, напоїв і тютюнових виробів, де за шість місяців нинішнього року відбулося падіння на 10,1% у порівнянні з аналогічним періодом уже пандемічного 2020-го. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи останні дані Держстату.
Юрій Бойко: Для миру потрібні дії та діалог
28 липня 2021
Виповнився рік з моменту підписання угоди про введення режиму припинення вогню на Донбасі. Це перемир'я було важливим кроком, який дозволив знизити інтенсивність бойових дій і зберегти багато людських життів.
Активісти молодіжного крила ОПЗЖ взяли участь у хресній ході на честь 1033-річчя Хрещення Русі
27 липня 2021
Активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи ‒ За життя» взяли участь у молебні та хресній ході в Києві з нагоди 1033-річчя Хрещення Русі та дня пам'яті святого князя Володимира.
Андрій Спаський: Театри не можуть дозволити собі витрачати сотні тисяч на субтитрування спектаклів
27 липня 2021
Харківський театр ім. Пушкіна повинен встановити обладнання для субтитрів. Зробити це зобов'язують норми мовного закону, які набули чинності з 16 липня. Вартість необхідного обладнання – близько 300 тисяч гривень. Член Політради партії і депутат міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Андрій Спаський вважає, що це абсурдне нововведення жодним чином не сприяє популяризації української мови, до того ж накладає додаткові витрати на театри, які в умовах карантинних обмежень і так ледве зводять кінці з кінцями. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.
Наталія Королевська: Зараз, як ніколи, нам потрібна віра, любов і взаєморозуміння
27 липня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська взяла участь у молебні на Володимирській гірці в Києві, приуроченому до 1033-ї річниці хрещення Русі.
Депутати від ОП-ЗЖ взяли участь в урочистому молебні на Володимирській гірці у Києві (фоторепортаж)
27 липня 2021
Депутати від ОП-ЗЖ взяли участь в урочистому молебні на Володимирській гірці у Києві (фоторепортаж)
Юрій Бойко привітав українців з Днем хрещення Русі
27 липня 2021
Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко взяв участь у хресній ході та молебні на Володимирській гірці в Києві, приурочених до 1033-ї річниці хрещення Русі.
Вітаємо український народ з Днем хрещення Русі!
27 липня 2021
Хрещення Київської Русі згуртувало наших предків, а православна християнська віра на століття визначила цінності та моральні орієнтири нашого народу. Віра в Бога була і є джерелом духовної сили. Разом з щиросердною молитвою вона не раз рятувала і допомагала вистояти у важкі часи.
Опозиціонери Кіровоградщині добилися проведення капремонту центральної вулиці селища Власівка
27 липня 2021
З ініціативи опозиціонерів в селищі Власівка буде капітально відремонтована центральна вулиця Молодіжна, ремонт якої був заморожений після проведення адмінреформи та приєднання селища до Світловодської ОТГ.
Ренат Кузьмін: Хресний хід повинен символізувати примирення, а влада хоче нацькувати людей і вирішувати свої особисті проблеми
27 липня 2021
Хресний хід повинен символізувати примирення в Україні, і немає причин, через які влада повинна забороняти такий захід. Хіба що влада хоче нацькувати людей один на одного і на тлі цього конфлікту розв'язувати свої особисті завдання і проблеми.
×
Приєднатися