Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Депутат від ОП-ЗЖ ініціював в Бердянську програму допомоги пільговикам на установку лічильників газу
13 квітня 2021
Секретар Бердянської міськради, депутат від ОППОЗИЦІЙНОЙ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Свідло виступив ініціатором прийняття міської програми допомоги пільговим категоріям громадян для установки внутрішньоквартирних приладів обліку газу. Фінансування програми склало 1,5 млн гривень.
Ілля Кива: ОП-ЗЖ внесе 2 млн грн застави за політолога Дудкіна
13 квітня 2021
Парламентська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесе заставу за політолога Юрія Дудкіна, якому напередодні суд змінив запобіжний захід з арешту на заставу у розмірі 2 млн грн.
Юрій Бойко: Власниками української землі можуть бути тільки громадяни України
13 квітня 2021
Нинішня влада обіцяла українським громадянам рахуватися з їхньою думкою і вирішувати питання землі на референдумі, натомість монобільшість протягнула у законопроект №2194 про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин норму, яка дозволяє іноземним юридичним особам купувати та орендувати українську землю.
Микола Батечко: Жителі зруйнованої Семенівки виступили проти будівництва музею війни поблизу їхнього селища
13 квітня 2021
Про це заявив заступник керівника фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Слов'янській місьраді Микола Батечко.
Сергій Льовочкін: Висока інфляція останніх місяців веде до зниження реальних доходів українців
13 квітня 2021
У березні інфляція досягла 8,5% у річному вимірі, через що зростає рівень бідності наших громадян. За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Льовочкіна, основною причиною даної проблеми є непродумана фінансово-економічна політика уряду.
Юрій Бойко: Фракція ОП-ЗЖ ініціювала і проголосує за зниження тарифів
13 квітня 2021
Фракція ОП-ЗЖ підтримає всі законопроекти і постанови, спрямовані на зниження тарифів. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у коментарі журналістам в кулуарах парламенту у вівторок, 13 квітня.
Ілля Кива: Обрання непосильної застави для політолога Дудкіна свідчить про страх суду перед режимом
12 квітня 2021
Суд обрав свідомо непосильний запобіжний захід для політолога Юрія Дудкіна при відсутності ґрунтовних звинувачень, оскільки боїться влади, яка формує диктатуру, знищує права громадян і презумпцію невинності. Про це сказав журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
«Поехали!»: Сумчани відзначають 60-ту річницю першого польоту людини в космос
12 квітня 2021
До 60-річчя першого польоту людини в космос представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розмістили в Сумах святкові білборди. А ще влаштували 12 квітня флешмоб на вулиці, що носить ім’я Юрія Гагаріна. Його ініціаторами також стали опозиціонери.
Наталія Королевська: Жінки України знають, як захистити дітей, матерів і відновити соціальну справедливість
12 квітня 2021
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Парламент повинен вирішувати проблеми людей, а він виконує лише забаганки влади
12 квітня 2021
Відновлення миру на сході країни, збільшення фінансування медицини та підвищення ефективності боротьби з епідемією, зниження тарифів – на таких питаннях має зосередитися парламент. Поки Верховна Рада не почне їх розглядати, фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не братиме участі у позачергових засіданнях. Про це Співголова фракції опозиціонерів Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 12 квітня.
×
Приєднатися