Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Влада повинна повернути в Україну мир, а не копіювати курс режиму Порошенка
15 січня 2021
Головне завдання 2021 року – встановлення миру в Україні. Консультації на рівні політичних радників лідерів країн «Нормандської четвірки» повинні допомогти просунутися вперед, а не бути просто піаром. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Наталія Королевська: Не можна примушувати людей говорити на конкретній мові, потрібно забезпечити комфорт кожному, незалежно від мови його спілкування
15 січня 2021
З 16 січня набирає чинності стаття Закону, згідно з якою обслуговування в Україні має забезпечуватися виключно державною мовою. Це - порушення базових прав людини. Держава, навпаки, має робити все, щоб кожна людина в Україні відчувала себе комфортно, незалежно від мови її спілкування, а не примушувати людей говорити на конкретній мові. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Павло Придворов: Мер Слов'янська від «Опоблоку» шляхом маніпуляцій намагається пролобіювати особисті інтереси
15 січня 2021
Про це заявив керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Слов'янськiй міській раді Павло Придворов.
Сумська команда ОП-ЗЖ підтримала мирну акцію мешканців міста проти підвищення тарифів
15 січня 2021
15 січня мешканці Сум прийшли до будівлі облдержадміністрації на мирну акцію протесту. Люди обурені підвищенням тарифів на комунальні послуги.
Депутати від «ОПЗЖ» на Дніпропетровщині відстоюють пільгові тарифи
15 січня 2021
Депутати від «ОПЗЖ» на Дніпропетровщині відстоюють пільгові тарифи
Депутати від 4 фракцій ініціюють скликання позачергової сесії Закарпатської облради
14 січня 2021
Депутати Закарпатської обласної ради звернулися до голови облради Олексія Петрова із проханням скликати позачергову сесію з метою розгляду та ухвалення проєкту рішення Закарпатської облради «Про звернення щодо неприпустимості зростання цін на постачання і розподіл електроенергії та природного газу».
Микола Скорик: Для реальних змін у мирному процесі необхідно виконати політичну частину Мінських угод
14 січня 2021
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи перспективи зустрічі політрадників лідерів країн «Нормандської четвірки», яка відбудеться 22 січня в онлайн-форматі.
ОП-ЗЖ в Одесі розпочала збір підписів проти підвищення тарифів
14 січня 2021
14 січня по всіх районах Одеси стартував збір підписів проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Сотні одеситів вже в перший день поставили свої підписи проти необґрунтованого підвищення тарифів в наметах ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Депутати-опозиціонери ініціювали проведення позачергових сесій по всій Херсонщині проти підвищення тарифів
14 січня 2021
На Херсонщині проходять позачергові сесії рад усіх рівнів, ініційовані представниками регіональної організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ. На порядку денному питання про підтримку звернення до президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів про неприпустимість зростання цін на електроенергію, газ та житлово-комунальні послуги.
На Донеччині ОП-ЗЖ організувала збір підписів за скасування підвищених тарифів
14 січня 2021
На Донеччині у низці ОТГ партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ встановили намети для збору підписів проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
×
Приєднатися