Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Влада зобов'язана захистити людей від зростання тарифів
14 вересня 2021
Під час опалювального сезону влада зобов'язана захистити людей від зростання тарифів і забезпечити громадян дешевим газом власного видобутку. Про це в ефірі телеканалу «Наш» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Ілля Кива: Україною керують зрадники інтересів своєї країни і свого народу
14 вересня 2021
Непрофесійна і некомпетентна влада, не маючи власної програми економічного розвитку країни, пішла курсом попередників, що ставить під загрозу майбутнє України. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Наталія Королевська: Ми продовжуємо боротьбу за скасування рішення влади про введення військово-цивільної адміністрації в Слов'янську
13 вересня 2021
Суд щодо скасування введення військово-цивільної адміністрації в Слов'янську штучно затягується. Опозиціонери продовжуватимуть боротьбу та домагатися справедливості. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
За ініціативи депутата Запорізької міськради Олександра Кияниці пільгові категорії громадян отримали знижку при оформленні документів
13 вересня 2021
Ґрунтовний аналіз законодавчої бази України дозволив депутату Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голові постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів Олександру Кияниці виступити з актуальною пропозицією щодо звільнення окремих категорій осіб, місце проживання яких зареєстровано у місті Запоріжжі, від оплати частки вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.
У Маріуполі опозиціонери відремонтували спортивний зал для занять греко-римською боротьбою
13 вересня 2021
У Маріуполі на Донеччині депутати міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Костянтин Іващенко, Сергій Бурлаков і Сергій Шакалов допомогли в проведенні ремонту спортивного залу в «Міському центрі позашкільної роботи».
Дубовий на зустрічі з послом Узбекистану: Ми бачимо в Вас надійного партнера
13 вересня 2021
Дубовий на зустрічі з послом Узбекистану: Ми бачимо в Вас надійного партнера
Скандал! Рабінович в знак солідарності з журналістами заклеїв рот в прямому ефірі «України 24»!
13 вересня 2021
Скандал! Рабінович в знак солідарності з журналістами заклеїв рот в прямому ефірі «України 24»!
Ілля Кива: Ми зобов'язані пам'ятати і загиблих від рук фашистів, і тих, хто поборов фашизм
12 вересня 2021
У Міжнародний день пам'яті жертв фашизму необхідно згадати і вшанувати не лише тих, хто загинув від рук носіїв цієї ідеології, але й тих, хто поборов фашизм, який був загрозою всьому людству.
Микола Скорик: Будь-яка дискримінація прокладає дорогу фашизму
12 вересня 2021
Фашизм виникає і проростає там, де є дискримінація. Де людей ділять на сорти, визначають правильних і неправильних. На жаль, про це забувають. Тому в Україні безкарно розгулюють радикали, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу.
У Маріуполі ОП-ЗЖ привітала жителів з Днем визволення від фашистських загарбників
11 вересня 2021
На Донеччині у Маріуполі депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з ветеранами праці, трудівниками тилу, дітьми війни відзначили 78-му річницю визволення міста від фашистських загарбників і поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям.
×
Приєднатися