Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Повернути мир і відновити справедливий соціальний захист – наш обов’язок перед ветеранами!
28 жовтня 2019
У день 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська привітала ветеранів і разом з дітьми війни, ветеранами, керівниками ветеранських організацій поклала квіти до Вічного Вогню у Парку Вічної Слави в Києві.
Юрій Бойко: Ми повинні шанувати ветеранів, пам'ятати їхній великий подвиг і зробити все для того, щоб зупинити сьогоднішню війну
28 жовтня 2019
Про це біля Меморіалу Вічної Слави у Києві заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Микола Скорик: Перемога далася нам дуже великою ціною, і ми повинні зробити все для забезпечення гідного життя ветеранів Великої Вітчизняної
28 жовтня 2019
Про це в День 75-х роковин звільнення України від фашистських загарбників заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Юрій Бойко: Серед головних питань роботи ВР – розведення військ, ціна на газ, відновлення соцвиплат та вирішення питання з ринком землі
28 жовтня 2019
Такий порядок денний запропонував Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час виступу на Погоджувальній раді у понеділок, 28 жовтня.
Вадим Рабінович: Ми повинні зрозуміти - є небезпека, що в Україну повернувся фашизм!
28 жовтня 2019
Вадим Рабінович: Ми повинні зрозуміти - є небезпека, що в Україну повернувся фашизм!
Дякуємо за життя – під таким гаслом на Сумщині пройшли заходи з нагоди Дня визволення України від нацистів
28 жовтня 2019
28 жовтня Україна відзначає 75-ту річницю з Дня визволення від нацистських загарбників. По всій Сумщині представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ взяли участь у заходах, приурочених до цієї дати.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ на Буковині вшанувала пам'ять героїв Великої Перемоги
28 жовтня 2019
У день відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Буковини вшанували пам'ять героїв Великої Перемоги і поклали квіти до танка лейтенанта П.Ф. Нікітіна в Чернівцях.
Юрій Солод привітав ветеранів Слов'янська, Миколаївки та Святогірська з 75-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників
28 жовтня 2019
У своєму зверненні до ветеранів та мешканців Слов'янська, Миколаївки та Святогорська народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод наголосив на необхідності відстоювати правду про доленосні події нашої історії, протидіяти будь-яким спробам розпалювання міжнаціональної ворожнечі та відродження фашистської ідеології.
«Опозиційна платформа - За життя» в Дніпропетровській області підтримує юних спортсменів
28 жовтня 2019
«Опозиційна платформа - За життя» в Дніпропетровській області підтримує юних спортсменів
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає український народ з Днем визволення України від фашистських загарбників
28 жовтня 2019
75 років тому українська земля була очищена від фашистських загарбників. Завершилося кілька важких трагічних років нацистської окупації, яка принесла горе і страждання українському народу.
×
Приєднатися