Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: Ми зобов'язані не допустити відродження фашизму і повторення трагедії в Бабиному Яру
15 вересня 2021
Українці повинні пам'ятати трагедію в Бабиному Яру і зробити все для недопущення відродження фашизму в країні. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив під час ходи в пам'ять жертв масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру 15 вересня в Києві.
На Донеччині в Покровську ОП-ЗЖ захищає від закриття дитячий садочок
15 вересня 2021
В Покровську на Донеччині депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» під час сесії міськради виступили проти закриття міського дитячого садка №12 «Пролісок». Опозиціонери вимагали від місцевої влади провести громадські слухання і організувати зустріч з представниками батьківського комітету, де будуть озвучені можливі варіанти виходу з ситуації, що склалася.
У Селидовому ОП-ЗЖ вимагає скасування незаконної передачі земельної ділянки в центральному парку
15 вересня 2021
У Селидовому депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ оскаржили в Донецькій обласній прокуратурі незаконне рішення міськради про передачу земельної ділянки в міському центральному парку в приватну власність одному з місцевих підприємців. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ в Селидівській міськраді Олександр Косенок.
Володимир Кальцев: Тільки відновивши мир, Україна може подолати бідність
15 вересня 2021
Для відновлення економіки та подолання бідності в Україні необхідно повернути мир в країну. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев на зустрічі з партійцями та громадськими діячами Запорізької області.
Сергій Льовочкін: Двозначна інфляція останнього року – результат помилок уряду
15 вересня 2021
Подорожчання товарів і послуг в останні 12 місяців призвело до зниження в реальному вираженні базових соціальних стандартів – прожиткового мінімуму, в т. ч. мінімальної пенсії. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи останні дані щодо інфляції.
Сергій Журавель: У Запоріжжі опалювальний сезон під загрозою зриву
14 вересня 2021
За даними концерну «Міські теплові мережі», Запоріжжя технічно готове до опалювального сезону на 80%, але існує величезна проблема - відсутність коштів у бюджеті. Про це повідомив депутат Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, член постійної комісії з питань соціального і економічного розвитку, бюджету та фінансів Сергій Журавель.
Дубовий: Потрібно знизити тарифи і відновити ринки збуту для вітчизняних підприємств
14 вересня 2021
Дубовий: Потрібно знизити тарифи і відновити ринки збуту для вітчизняних підприємств
Тетяна Плачкова: Продовжується політика позичань замість порятунку економіки
14 вересня 2021
Україна не просто занурюється в боргову яму, а падає в боргову безодню. При цьому продовжується політика позичань замість порятунку економіки. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Юрій Солод: Уряд зобов'язаний надати парламенту стратегію зниження тарифів
14 вересня 2021
Платіжки, які вже восени почнуть отримувати українці, доведуть їх до справжніх злиднів, оскільки люди не зможуть платити за необґрунтованими космічними тарифами. Якщо сьогодні не вжити заходів, то з початком опалювального сезону борг за ЖК-послуги перевалить за 100 млрд гривень. Про це під час робочої поїздки до Слов'янська заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
Володимир Мороз вимагає закласти в держбюджет необхідне фінансування для державних шахт
14 вересня 2021
Постійно зростаючий дефіцит фінансування не тільки на реконструкцію і модернізацію, а й на просте відтворення ресурсів і запасів вугілля, привів більшість шахт нашої країни до тяжкого фінансового та технічного стану. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.
×
Приєднатися