Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: Ми не дозволимо розбазарити народну землю!
8 червня 2021
Під час робочої поїздки на Житомирщину 8 червня, народний депутат, голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко на зустрічах із фермерами та представниками аграрного сектора обговорив питання «земельної реформи».
Тетяна Плачкова: Уряд не планує дотримуватися мінімальних вимог щодо фінансування охорони здоров'я
8 червня 2021
Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» на охорону здоров'я повинно спрямовуватися не менше 5% ВВП щорічно. Але в Україні ця законодавча вимога не дотримується вже 4 роки. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Юрій Бойко: Земельна афера влади залишить українців і без землі, і без грошей
8 червня 2021
Так звана земельна реформа – яскравий приклад антинародної політики нинішньої влади, проштовхуючи яку вона каже про інвестиції і розвиток сільського господарства, а насправді створює умови для знищення фермерів та переходу української землі під контроль іноземних компаній і фінансових груп. Завдання захисту прав українських громадян, відродження села та збереження українських чорноземів – національного надбання українського народу – їй не цікаві і не важливі.
Опозиціонери Житомирщини пропонують зробити лікування онкохворих безкоштовним
8 червня 2021
Депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак взяла участь у засіданні розширеної робочої групи, на якому обговорено можливість здійснення державно-приватного партнерства для закупівлі для обласного онкодиспансеру сучасних надпотужних лінійних прискорювачів.
Наталія Королевська: Жінки-лідери Херсонщини підтримали Маніфест на підтримку дитинства і материнства
8 червня 2021
У Новій Каховці (Херсонська область) пройшло засідання жінок-лідерів Херсонщини, на якому жінки-депутати і багатодітні мами підтримали Маніфест на підтримку дитинства і материнства, а також закликали уряд невідкладно відновити державний соціальний захист дітей і мам. Про це заявила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Сумські опозиціонери вшанували пам'ять героя-льотчика Івана Кожедуба
8 червня 2021
У Сумах 8 червня відзначили 101-шу річницю з Дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації, льотчика-винищувача часів Великої Вітчизняної війни Івана Кожедуба. Віддати шану герою прийшли представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
Наталія Королевська: Уряд зобов’язаний відновити виплату пенсій жителям непідконтрольних територій – це стане важливим кроком на шляху до миру
8 червня 2021
Поновлення соціальних виплат, у тому числі пенсійних, громадянам України, які проживають на непідконтрольних територіях Донбасу, – важливий крок на шляху повноцінної реінтеграції людей і територій. Про це на круглому столі з виплат пенсій жителям непідконтрольних територій заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у Великій Новосілці допомогла дітям взяти участь у міжнародному фестивалі
8 червня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ у селищі Велика Новосілка, Донецької області, надала допомогу дитячому клубу розвитку «Карамель» для поїздки на міжнародний фестиваль, звідки діти повернулися з перемогою.
Опозиціонери Житомирщини допомагають ветеранам
7 червня 2021
В Андрушівці на Житомирщині пройшло перше засідання правління новоствореного громадського осередку «Андрушівська міська організація ветеранів війни та праці», до складу якого увійшов керівник міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Лапченко.
Краматорські опозиціонери організували марафон добрих справ
7 червня 2021
У Краматорській територіальній громаді у перший тиждень літа представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ провели благодійний марафон, присвячений дітям.
×
Приєднатися