Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Опозиціонери подарували будинок погорільцям в Донецькій області
1 липня 2020
На Донеччині багатодітній родині Патлачук з селища Дробишеве, у якої згорів будинок, партійці Лиманської районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ подарували нове житло.
Володимир Нагорняк: Від непродуманих освітньої та адміністративної реформ постраждають і учні,  і педагоги
1 липня 2020
На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Нагорняк, коментуючи новий адміністративно-територіальний поділ області та його вплив не доступність освіти.
Ілля Кива: Падіння рейтингу Зеленського - наслідок його зусиль по узурпації влади замість відновлення країни
1 липня 2020
Падіння рейтингів правлячої партії «Слуги народу» і президента обумовлені тим, що замість відновлення економіки і вирішення проблем населення вони займалися узурпацією влади. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Григорій Мамка: Президент вчергове знехтував конституційними термінами підписання закону - від сьогодні кримінальна юстиція на межі колапсу
1 липня 2020
Вчора, 30 червня, був останній день, коли за нормами Конституції президент Зеленський мав підписати прийнятий ВРУ законопроект №3314, який дозволяє реально запрацювати інституту кримінальних проступків, встановлює механізм швидкого розслідування кримінальних правопорушень невеликої тяжкості та зменшує навантаження на слідчі органи досудового розслідування. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» блокуватиме роботу депутата Третьякової до тих пір, поки вона не піде з Ради
30 червня 2020
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» блокуватиме роботу депутата Третьякової до тих пір, поки вона не піде з Ради
Вадим Віншель: Прикриваючись легалізацією грального бізнесу, влада намагається забрати у людей останні гроші
30 червня 2020
Так прокоментував внесений у Верховну Раду 30 червня монобільшістю законопроект про легалізацію грального бізнесу керівник Криворізької організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадим Віншель
Григорій Мамка: Влада готує законодавче обмеження прав профспілок
30 червня 2020
Черговий нормотворчий витвір чекає на своє винесення на розгляд до сесійної зали Верховної Ради. Його автором є 42 народних депутати від «Слуги народу». І мова йде про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок). Подається він під гаслом необхідності удосконалення та осучаснення правового регулювання діяльності профспілок, в тому числі, щодо їх участі у трудових відносинах. Необхідність осучаснення профспілок ніхто не заперечує. Але питання у деталях та методах реалізації цієї меті. Як зауважує навіть Головне науково-експертне управління Верховної Ради у власному висновку до законопроекту: «у проекті, одночасно з осучасненням відповідного законодавства, пропонується обмеження багатьох прав і гарантій діяльності профспілок, чим порушується державна гарантія на реалізацію трудових прав громадян».
Опозиціонери Сумщини підтримали молодіжні спортивні змагання
30 червня 2020
З ініціативи сумських опозиціонерів в Шостці відбувся футбольний чемпіонат серед дворових команд міста, а в Білопіллі - районні змагання з пляжного волейболу.
Наталія Королевська: Мета цієї влади - відібрати у людей останні гроші, і для цього вони хочуть повернути в Україну казино
30 червня 2020
В парламент внесений законопроект, що передбачає повне відновлення грального бізнесу. Такі кроки влади - чергова спроба нажитися на громадянах України і залізти в їхні кишені через гральні автомати. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Опозиціонер з команди Миколи Скорика Олександр Едельман став меценатом церемонії нагородження одеських медиків Українською Православною Церквою
30 червня 2020
Представник Одеської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Едельман посприяв в організації свята, влаштованого Одеською Єпархією УПЦ для медпрацівників, які постали на боротьбу з пандемією СOVID-19.
×
Приєднатися