Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: Скасування тільки депутатської недоторканності створює загрозу узурпації влади в країні
3 вересня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив у коментарі журналістам у кулуарах парламенту у вівторок, 3 вересня.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ підготувала законопроект,  який  позбавляє недоторканості  Президента  України та  суддів
3 вересня 2019
Парламентська фракція партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» підготувала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо недоторканості Президента України та суддів. Нагадаємо, опозиціонери послідовно виступали за зняття недоторканості з усіх: і депутатів, і президента, і суддів.
Юрій Бойко: Верховна Рада має сконцентруватися на розгляді тих питань, вирішення яких найбільше хвилює громадян
3 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 3 вересня.
Юрій Бойко: Ми вимагаємо зупинити спробу рейдерського захоплення торгового центру «Барабашово»
3 вересня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам ситуацію щодо спроби рейдерського захоплення ТЦ «Барабашово» у Харкові.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала альтернативний законопроект про зміни до Конституції України щодо зменшення кількості народних депутатів до 225
3 вересня 2019
Мова йде про зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи з відкритими виборчими списками.
Юрій Бойко: Недоторканість повинна бути знята з усіх
3 вересня 2019
Про це 3 вересня заявив журналістам Співголова фракції «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко, коментуючи голосування за законопроект про зняття депутатської недоторканності.
Рабінович: Продаж землі України буде невідворотньою катастрофою!
3 вересня 2019
Вадим Рабінович: Перш ніж запроваджувати продаж землі, «слугам народу» непогано би порадитися із господарем – українським народом – шляхом всенародного референдуму
Ілля Кива: Зняття недоторканності у варіанті «Слуги народу» – це вакханалія, в якій ми не будемо брати участі
3 вересня 2019
Парламентська опозиція в особі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не підтримає законопроект щодо скасування депутатської недоторканності, запропонований монобільшістю, а наполягатиме на одночасному знятті недоторканності з депутатів і президента. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу «NEWSONE».
Вадим Шкарівський: Діти в школах-інтернатах особливо потребують підтримки з боку оточуючих
2 вересня 2019
Перший заступник голови Одеської облради, представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Шкарівський 2 вересня відвідав урочисті лінійки, приурочені до Дня знань, в школі-інтернаті у с. Утконосівка і в школі у с. Багате Ізмаїльського району.
Роман Сеник: Ми зробимо все для того, щоб наші діти вчилися із задоволенням
2 вересня 2019
Про це 2 вересня заявив опозиційний депутат Одеської облради Роман Сеник, який у перший день навчального року відвідав школу в смт Сергіївці Білгород-Дністровського району.
×
Приєднатися