Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська привітала жителів Донбасу з 76-ю річницею визволення від фашистських загарбників
6 вересня 2019
Разом з ветеранами і жителями Слов'янська та інших міст Донецької області народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська взяла участь у пам'ятних заходах, присвячених 76-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.
Наталія Королевська: Так звана медреформа Супрун - це цілеспрямоване знищення системи охорони здоров'я в країні!
6 вересня 2019
Зі слів Наталії Королевської, українська система охорони здоров'я дійсно потребує реформування. Але потрібен механізм надання якісної і доступної медичної допомоги, а не реформа, спрямована на скорочення кількості громадян.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ подала в парламент законопроект про списання заборгованості населення за послуги ЖКГ, яка на сьогодні досягла 57 млрд гривень
6 вересня 2019
Проект закону про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року, підготовлений фракцією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, зареєстровано у Верховній Раді.
Дубовой: Нужно навсегда исключить сотрудничество с МВФ 
6 вересня 2019
Дубовой: Нужно навсегда исключить сотрудничество с МВФ
Харківські опозиціонери відстояли інтереси Роганської громади
6 вересня 2019
5 вересня представники громадської приймальні народного депутата Юрія Бойка і Харківської парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не допустили необґрунтованого підвищення тарифів ЖКГ для населення в селищах Рогань і Докучаєвське. Депутати селищної ради одноголосно проголосували за виключення з порядку денного скандального проекту.
Юрій Павленко: Дії Нацради з питань телерадіомовлення щодо телеканалу «NEWSONE» є прямим порушенням Конституції та Закону про інформацію
5 вересня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Юрій Павленко заявив у ефірі телеканалу «NEWSONE» у четвер, 5 вересня.
Наталія Королевська: Відновлення миру в Україні могло розпочатися ще п'ять років тому
5 вересня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська написала на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи п'яту річницю підписання Мінських угод.
Нестор Шуфрич: Національна рада з питань телерадіомовлення прийняла ганебне рішення, яке несе серйозну загрозу свободі слова в Україні
5 вересня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич, коментуючи рішення Нацради звернутися до суду з позовом щодо анулювання ліцензії телеканалу «NEWSONE».
Дубовий: Нацраду не влаштовує свобода ЗМІ в Україні
5 вересня 2019
Дубовий: Нацраду не влаштовує свобода ЗМІ в Україні
Юрій Бойко: Рішення Нацради з питань телерадіомовлення є ганьбою для влади
5 вересня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам рішення регулятора щодо роботи телеканалу «NEWSONE». На його думку, таке рішення Нацради знищує імідж України в Європі, є ганьбою для сьогоднішньої влади і країни.
×
Приєднатися