Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Солод: Ми об'єднуємося з фермерами Донбасу і всієї країни, щоб не допустити продажу української землі!
8 липня 2019
Наталія Королевська і кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 47-му округу Юрій Солод відвідали фермерське господарство «Час» на Донеччині.
Микола Янович: Житомирська облрада перевищила свої повноваження, запровадивши мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту
8 липня 2019
На цьому наголосив заступник голови Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Янович, коментуючи постанову апеляційного суду, яка підтверджує протиправність рішення Житомирської обласної ради щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.
Наталія Королевська: Діалог між громадянами України та Росії необхідний - взаєморозуміння між людьми прискорить і взаєморозуміння між політиками
8 липня 2019
Ініціатива організувати майданчик між громадянами України та Російської Федерації - необхідна і своєчасна. Такий діалог між народами і взаєморозуміння, яке може бути досягнуто в його рамках, прискорить і досягнення загальної конструктивної позиції між керівництвом двох країн. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає не допустити зриву виборів в 47 окрузі Донецької області
8 липня 2019
Партія «Європейська солідарність» подала скаргу до ЦВК з вимогою розпустити Окружну виборчу комісію №47 і провести пережеребкування дільничних виборчих комісій (Слов'янськ, Святогірськ, Миколаївка, Слов'янський та Олександрівський райони) – це ставить під загрозу проведення виборів у 47-му окрузі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звернулася до Центральної виборчої комісії з метою не допустити реалізації сценарію Порошенка зі зриву виборів в Донбасі.
Юрій Бойко: Щоб зберегти сім'ю, треба просто любити
8 липня 2019
«Секрет у тому, що ми одне ціле. Я себе не уявляю без неї, вона без мене. У нас і думки не було, що ми поїдемо кудись відпочивати окремо. Хтось кудись поїде без сім'ї. Так вийшло, що з роками, ми стали одним цілим», - сказав Юрій Бойко, відповідаючи на запитання ведучої програми «Особиста територія» Олени Кирик - в чому секрет його шлюбу (Юрій Бойко одружений 39 років, в шлюбі народилося 6 дітей. З дружиною - Вірою Дмитрівною - він познайомився в інституті, - ред.).
Наталія Леонченко: Реконструкція стратегічних інфраструктурних об’єктів має здійснюватися за рахунок державного, а не міського бюджету
8 липня 2019
На цьому наголосила кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62-му виборчому округу Наталія Леонченко під час зустріч з трудовим колективом Комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» у м. Житомир.
Рабінович: Ризикувати життям журналістів заради телемосту не варто
8 липня 2019
Вадим Рабінович: Навіть телеміст між українським і російським телеканалами, головною ідеєю якого є чесна розмова без політиків, викликає неадекватну реакцію
Юрій Бойко та Юлія Льовочкіна провели зустріч зі спостерігачами ОБСЄ
8 липня 2019
У понеділок, 8 липня, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і народний депутат Юлія Льовочкіна провели зустріч з представниками Місії БДІПЛ ОБСЄ зі спостереження за виборами з метою обговорення ходу виборчої кампанії у зв'язку з позачерговими парламентськими виборами в Україні.
Юрій Бойко: Годинник, подарований дідом, дорожче мені будь-яких брендів
8 липня 2019
Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в програмі «Особиста територія» на телеканалі «NewsOne» розповів історію сімейної реліквії, яку він зберігає не одне десятиліття.
Соціологи назвали лідерів парламентських перегонів - «Опозиційна платформа - За життя» на другому місці
8 липня 2019
«Опозиційна платформа - За життя» впевнено займає лідируючі позиції в рейтингах політсил на виборах до парламенту
×
Приєднатися