Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ростислав Дубовий: Парламентаризм в Україні вмирає
13 вересня 2019
Ростислав Дубовий: Парламентаризм в Україні вмирає
Медведчук: Нацсовет по телерадиовещанию превратился в смотрящих, а власть…
13 вересня 2019
Глава политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктор Медведчук заявил, что нынешняя украинская власть пытается закрыть рот свободным и демократичным СМИ, которые…
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає надати соціальну підтримку постраждалим від військових дій мирним громадянам
13 вересня 2019
Після ухвалення законопроекту держава гарантуватиме громадянам відшкодування шкоди за ушкодження здоров'я або втрату працездатності; втрату годувальника, якщо його смерть є наслідком бойових дій чи збройних конфліктів.
Медведчук: Минские соглашения – основа и фундамент мира в Украине
12 вересня 2019
«Следующим этапом в вопросе мира в Украине должно стать окончательное урегулирование ситуации на Донбассе». Об этом глава политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь»…
Наталія Королевська: «Жінки за Мир» об'єднуються і діють – заради миру і захисту людей!
12 вересня 2019
У четвер, 12 вересня, понад 100 жінок-лідерів з усіх областей України – народні депутати, депутати місцевих рад, лідери громадських організацій і думок – провели стратегічну сесію Національної платформи «Жінки за Мир». Участь у стратегічній сесії взяла і ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Олександр Качний: Необхідно провести перевірку коштів, які виділяє держава на підтримку кінематографії
12 вересня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний заявив під час брифінгу у Верховній Раді у четвер, 12 вересня, коментуючи законопроект №1058 «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні».
Сергій Льовочкін: Чинна ЦВК сформована за принципом особистої відданості чільникам попередньої влади
12 вересня 2019
Перезавантаження Центрвиборчкому, який був сформований колишньою владою за принципом особистої відданості, – це вимога часу. Про це написав у Twitter народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: Новий ЦВК буде сформований владою для захисту президентської вертикалі
12 вересня 2019
На думку опозиційного політика, ідея парламентської монобільшості про зміну складу Центрвиборчкому спрямована на зміцнення президентської влади, і квотний принцип при формуванні нового ЦВК дотримуватися не буде.
Юрій Бойко: Парламент хочуть перетворити на транзитний сервер
12 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 12 вересня.
Вадим Рабінович: Україна - не Росія, тут із царями не церемоняться і диктатура не приживається!
12 вересня 2019
Вадим Рабінович: Усі закони «слуг народу» спрямовані на зміцнення влади. Але Україна - не Росія, тут із царями не церемоняться і диктатура не приживається!
×
Приєднатися