Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Медведчук: Українська влада не має наміру виконувати Мінські угоди
19 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах ВР, розповів про те, як він оцінює переговори, що відбулися вчора в Мінську.
Вадим Рабінович: Цю Раду вже можна розпускати – нічого хорошого людям вона не дає!
19 вересня 2019
Верховна Рада України дев'ятого скликання нічим не відрізняється від своїх попередників, вважає народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.
Юрій Бойко: У порядку денному досі немає соціальних законопроектів, прийняття яких вимагають люди
19 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 19 вересня.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Харківщини розвиває співпрацю з громадськими організаціями регіону
18 вересня 2019
Про це в ході засідання координаційної ради 16 вересня повідомив заступник голови Харківської регіональної парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ Олександр Дорожко.
Володимир Нагорняк: Ліквідація інтернатного закладу, який функціонує належним чином, навчає та оберігає дітей, є вкрай нерозумним рішенням
18 вересня 2019
Депутати Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під час чергового засідання сесії заявили про непрофесіональний підхід до процесу реформування інтернатних закладів на Житомирщині.
Наталія Королевська: У бюджеті-2020 повинен бути закладений реальний прожитковий мінімум – 4776 гривень
18 вересня 2019
Про це у середу, 18 вересня, на засіданні парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Наталія Королевська: Ми підтримуємо вимоги Моніторингової місії ООН про відновлення виплати пенсій жителям непідконтрольних територій
18 вересня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи звіт Моніторингової місії ООН з прав людини, який представила голова місії в Україні Матильда Богнер.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає відновити соціальний захист ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань та дітей війни
18 вересня 2019
Відповідний законопроект депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді.
У Слов'янську ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ добилася відставки Секретаря міської ради
18 вересня 2019
У середу, 18 вересня, у Слов'янську (Донецька обл.) на засіданні 69-ї чергової сесії представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» одноголосно підтримали рішення про дострокове припинення повноважень Секретаря міської ради Жана Кіма. У таємному голосуванні взяли участь 32 депутати. 21 проголосував за дострокове припинення повноважень Секретаря, 10 були проти, 1 бюлетень виявився зіпсованими.
Украинская власть должна обеспечить право переселенцев избирать и быть…
18 вересня 2019
Украинская власть должна обеспечить переселенцам и трудовым мигрантам возможность проголосовать на предстоящих местных выборах.
×
Приєднатися