Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Миколаєві Артем Ільюк вимагає запровадити муніципальну надбавку до зарплати медиків
9 червня 2021
Керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Миколаївській міській раді Артем Ільюк виступив з вимогою ввести надбавку до зарплати для всіх медичних працівників міста.
Наталія Королевська: Жінки-лідери Миколаївщини приєдналися до вимог забезпечити державний захист дитинства і материнства
9 червня 2021
Жінки-лідери Миколаївській області – депутати місцевих рад, лідери громадських організацій, багатодітні мами, мами-виховательки дитячих будинків сімейного типу – на засіданні Ради матерів області приєдналися до Марафону Національної платформи «Жінки за Мир» і підтримали Маніфест на підтримку дитинства і материнства.
За ініціативи запорізьких опозиціонерів в Україні закладено перший вірусоцидний парк
9 червня 2021
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Запорізької обласної та міськрад при партнерстві садового центру «Едем» ініціювали масштабну висадку унікальних антивірусних дерев і чагарників - гінкго білоби, чебрецю і шавлії, заклавши перший в Україні вірусоцидний парк.
Ростислав Дубовий і депутати від «ОПЗЖ» допомогли дитячому табору «Мрія»
9 червня 2021
Ростислав Дубовий і депутати від «ОПЗЖ» допомогли дитячому табору «Мрія»
Опозиціонери Житомирщини допомагають сільській медицині
9 червня 2021
Завдяки зусиллям депутата Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимира Нагорняка мережа лікарень Коростенського району отримала цільові кошти.
Наталія Королевська: Своєю реформою будинків дитини влада залишить дітей-сиріт без захисту
9 червня 2021
Реформа будинків дитини, яка розпочата владою, призведе до скорочення дитячих будинків та ліквідації системи державного захисту і підтримки дітей-сиріт. Про це, після відвідин Будинку дитини в Миколаєві, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
У Маріуполі скоєно черговий напад на громадську приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
9 червня 2021
У ніч на 9 червня невідомі спробували розгромити громадську приймальню ОП-ЗЖ в Маріуполі. Вандали зірвали з офісу партійну символіку, а також розмалювали вікна і стіни.
У Запоріжжі депутат від ОП-ЗЖ Олександр Курников організував дитячий турнір з боксу
9 червня 2021
Депутат Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, неодноразовий учасник миротворчих операцій, глава запорізької ветеранської організації спецпідрозділу «Беркут» Олександр Курников став головним організатором дитячої матчевої зустрічі-турніру з боксу на честь Міжнародного дня захисту дітей. А за рахунок коштів депутатського фонду та за підтримки колег з фракції ОП-ЗЖ міськради Дмитра Міщенко, Олега Домбровського і Артура Кіжнера учасники змагань були забезпечені пам'ятними призами та медалями.
Юрій Бойко: Влада нічого не робить, щоб знизити тарифи для населення
9 червня 2021
Продаж населенню суміші газу власного видобутку та імпортного за фіксованою ціною дозволить знизити вартість послуг ЖКГ, дасть можливість підтримати збіднілих громадян та уникнути кризи неплатежів. Однак, маючи в руках всі реальні інструменти для зниження ціни газу і комунальних тарифів, влада нічого для цього не робить.
Наталія Королевська: Влада знаходить гроші на все, крім захисту і підтримки людей
8 червня 2021
Зе-влада знаходить гроші і можливості на все – на будівництво університетів майбутнього, продаж землі, легалізацію казино, але на захист і підтримку людей у ​​них грошей вічно не вистачає. Про це на зустрічі з лідерами громадських організацій та ветеранами Великої Вітчизняної у Херсоні заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися