Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Анатолій Бурмич: Українська влада завжди думає про чужі інтереси замість інтересів своїх громадян
15 вересня 2021
Українська влада завжди думає про чужі інтереси замість інтересів своїх громадян. Про це під час ефіру на телеканалі НАШ заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурмич, коментуючи слова глави МЗС Дмитра Кулеби про те, що Україна повинна перетворюватись на гнучку військову державу на кшталт Ізраїлю. Парламентар, в свою чергу, розповів про принципову відмінність України від Ізраїлю, яка не дає зробити аналогічний крок нашій державі.
Вадим Рабінович: Влада намагається очолити корупцію. Вибори допоможуть це виправити!
15 вересня 2021
Вадим Рабінович: Влада намагається очолити корупцію. Вибори допоможуть це виправити!
Депутат Запорізької райради Ігор Воєводін звернувся до президента щодо екологічної ситуації у регіоні
15 вересня 2021
Активний громадський діяч і депутат Запорізької райради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ігор Воєводін від імені жителів Запоріжжя звернувся до президента України Володимира Зеленського.
Тетяна Плачкова: В уряді перекладають відповідальність на місцеву владу та застосовують політику подвійних стандартів
15 вересня 2021
Розуміючи, до чого може призвести постійне підвищення тарифів, прем'єр уже почав перекладати відповідальність за це на органи місцевого самоврядування. Таке переконання на своїй сторінці у Facebook висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Юрій Бойко: Влада хоче сховатися від гніву людей за новим локдауном
15 вересня 2021
Влада не готова до нової хвилі пандемії. Бажання загнати країну в черговий локдаун - це спроба не допустити протестів людей проти захмарних тарифів, розвалу медичної галузі та скорочення соціального захисту. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час робочої поїздки на Полтавщину.
Андрій Лесик: За молодим поколінням - майбутнє!
15 вересня 2021
Андрій Лесик: За молодим поколінням - майбутнє!
Місцеві депутати від ОП-ЗЖ звернулися до Юрія Бойка з проханням захистити інтереси громади
15 вересня 2021
15 вересня під час робочою поїздки на Полтавщину Співголова партії Юрій Бойко провів низку зустрічей. До Кам’янопотоківської ОТГ приїхав партактив Полтавщини – депутати від ОП-ЗЖ всіх рівнів.
Андрій Спаський: Уряд перекладає проблеми через подорожчання газу на місцеву владу
15 вересня 2021
Зростаюча вартість газу на відкритому ринку може значно вплинути на вартість комунальних послуг в регіонах. Про це заявив депутат Харківської міськради, член Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Андрій Спаський.
Бердянськ підтримав соціальну програму Олександра Пономарьова «Здорове коло»
15 вересня 2021
Соціальна програма «Здорове коло», ініційована народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександром Пономарьовим, знаходить широку підтримку у жителів Запоріжжя та області.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ вимагає від влади відповідальної тарифної політики в інтересах людей
15 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади під час опалювального сезону забезпечити тарифи на природний газ, тепло і електроенергію з урахуванням платоспроможності населення. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив підчас робочої поїздки до Кременчука.
×
Приєднатися