Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

На Луганщині депутати від «ОПЗЖ» ініціювали збільшення фінансування місцевих лікарень
16 листопада 2021
На Луганщині депутати від «ОПЗЖ» ініціювали збільшення фінансування місцевих лікарень
Павло Матвієнко: Людям нічим платити за продукти та послуги ЖКГ, а влада за повний курс вакцинації пропонує виплату на похід у спортзал!
16 листопада 2021
Знущання монобільшості з простих українців перейшло всі межі. У той час, коли люди не мають грошей на продукти першої необхідності та оплату ЖК-послуг, влада за проходження повного курсу щеплення пропонує роздати по 1000 грн. на похід у спортзал.
Юрій Солод: Відновлення миру на Донбасі та захист людей – головні завдання влади
16 листопада 2021
На Донбасі щодня фіксується загострення ситуації, постійно збільшується кількість обстрілів, зростає кількість поранених серед мирного населення. Тому сьогодні першочергове завдання, головний порядок денний роботи парламенту – це встановлення сталого перемир'я, розведення військ, досягнення миру та захист людей. Всім сторонам конфлікту необхідно негайно сісти за стіл переговорів та розпочати поетапно виконувати Мінські угоди, які підтримані та визнані в усьому світі. Потрібно розпочинати загальнонаціональний діалог – про мир, повернення територій та людей, про вибори та амністію, про соціальний захист мирних громадян. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
У Запоріжжі депутати від ОП-ЗЖ продовжують реалізовувати програму енергоефективності у житлових будинках
16 листопада 2021
У Запоріжжі депутати міської та обласної рад від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артур Кіжнер, Олександр Курніков, Павло Матвієнко, Ганна Клішина та Олександр Кияниця за рахунок коштів своїх депутатських фондів організували заміну вікон у багатоквартирному будинку на вулиці Володимира Магара, 7 у Комунарському районі міста.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ вимагає ухвалити пакет підтримки економіки в період кризи
16 листопада 2021
Для розвитку економіки потрібна системна робота з виробниками, лобіювання їхніх інтересів на зовнішніх ринках, грамотна податкова політика. І насамперед – потрібний мир у країні. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «НАШ».
Олександр Колтунович: ОПЗЖ проти того, щоб українську землю віддавали в заставу іноземним банкам із подальшою можливістю викупу
16 листопада 2021
В агропромисловому комплексі України існує безліч проблем, які потребують невідкладного розв'язання і які виникли, зокрема, після відкриття ринку землі. Аграрна сфера потребує комплексної підтримки: і машинобудування, і тваринництво, і переробна промисловість.
Наталія Приходько: Влада, яка не готова подбати про переселенців з Донбасу, не в змозі прийняти мігрантів
16 листопада 2021
Прийнявши мігрантів, які перебувають на кордоні Польщі з Білоруссю, владі України доведеться знайти чималу суму грошей на їхнє соціальне забезпечення. Враховуючи критичну ситуацію, в якій опинилися наші внутрішні переселенці з Донбасу, зробити це буде дуже складно. Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько в ефірі телеканалу Live.
Кива заявив про системний політичний тиск у зв'язку з обшуками, які проходили в його будинку
16 листопада 2021
ОП-ЗЖ не змінить свою позицію через політичні переслідування і продовжить боротьбу з правовим свавіллям. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи обшуки у його будинку.
Вадим Рабінович: З підвищеними тарифами у людей не вистачить грошей, щоби пережити цю зиму!
15 листопада 2021
Вадим Рабінович: З підвищеними тарифами у людей не вистачить грошей, щоби пережити цю зиму!
На Донеччині ОП-ЗЖ закликала владу зафіксувати повноваження та визначити джерела наповнення районних бюджетів
15 листопада 2021
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Бахмутській райраді закликали владу законодавчо визначити повноваження та джерела наповнення районних бюджетів. Насамперед це необхідно для розвитку громад, що входять до складу районів, а також для вирішення соціальних питань громадян. Про це на засіданні фракції ОП-ЗЖ у Бахмутській райраді заявив її керівник Ігор Супрун.
×
Приєднатися