Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Введення військово-цивільної адміністрації в Слов'янську - це афера влади, заручником якої стало стотисячне мирне місто
30 вересня 2021
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Олександр Мутель: Опозиція ініціює звернення до влади для вирішення проблеми транспортного колапсу в Вишневому
30 вересня 2021
Депутат Київської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Мутель ініціює звернення до бюджетного комітету Верховної Ради та до Міністерства розвитку громад і територій щодо виділення коштів на будівництво шляхопроводу через залізничні колії в Вишневому (Київська область). Про це депутат написав на своїй сторінці в Facebook.
З ініціативи ОП-ЗЖ на Кіровоградщині проведуть паспортизацію братських могил воїнів-визволителів
30 вересня 2021
Кропивницька райрада Кіровоградської області підтримала ініціативу депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександра Рихлицького про збереження і шанування пам’яті воїнів-визволителів.
На Донеччині команда ОП-ЗЖ організувала привітання для літніх людей
30 вересня 2021
На Донеччині напередодні міжнародного дня літньої людини депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зі Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Маріуполя, Покровська та інших міст Донецької області організували привітання для пенсіонерів, провідали вдома самотніх літніх людей, передали їм привітання і необхідну гуманітарну допомогу.
У Краматорську ОП-ЗЖ виступила проти підвищення тарифів
30 вересня 2021
У Краматорську на Донеччині під час чергової сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підтримали звернення до центральної влади проти підвищення комунальних тарифів і цін на енергоносії для населення. Дана ініціатива об'єднала весь депутатський корпус. Про це повідомила керівник фракції ОП-ЗЖ у Краматорській міській раді Світлана Фоміна.
Юрій Бойко: Влада недостатньо фінансує медицину і затримує виплати медикам
30 вересня 2021
Опозиція під час бюджетного процесу наполягатиме на повноцінному фінансуванні медицини та забезпеченні медиків своєчасною виплатою зарплат і надбавок. Про це заявив під час зустрічі з колективом Київської обласної лікарні №2 Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Андрій Лесик: Влада відмовляється захищати права дітей!
30 вересня 2021
Андрій Лесик: Влада відмовляється захищати права дітей!
Опозиціонери Пологівщини привітали людей похилого віку
30 вересня 2021
Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, який проголошений ООН 1 жовтня, партійці та активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Пологівському районі Запорізької області відвідали ветеранів в громадах району та провели святкову зустріч.
Андрій Спаський: Харківські тепломережі отримають мільярдні збитки через політику місцевої влади
30 вересня 2021
2,6 млрд гривень - такі збитки, за попередніми підрахунками, очікують Харківські теплові мережі. Про це в ефірі телеканалу Live повідомив депутат Харківської міськради від ОП-ЗЖ Андрій Спаський.
Вадим Рабінович: Кабмін вирішив «добити» українців законом про дерегуляцію трудових відносин
30 вересня 2021
Вадим Рабінович: Кабмін вирішив «добити» українців законом про дерегуляцію трудових відносин
×
Приєднатися