Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Кризу в енергетиці можна подолати укладанням прямих газових контрактів та держпідтримкою українських шахт
19 листопада 2021
Залежність української енергетики від цін європейського спотового ринку лише призводить до поглиблення енергетичної кризи та подорожчання продукції вітчизняних підприємств. Необхідне термінове укладання прямих контрактів на енергоносії та підтримка на державному рівні вугледобувних підприємств країни. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Микола Скорик: Не треба бути великим математиком, щоб зрозуміти, що 3 млрд грн не вистачить на всіх вакцинованих українців
19 листопада 2021
Ініціатива Президента України Володимира Зеленського підтримати українців в умовах пандемії правильна, але до її реалізації є багато запитань. Починаючи з того, що виділеної суми просто не вистачить на всіх вакцинованих.
Володимир Мороз: Закон про олігархів антиконституційний, він дозволить «спустити собак» в особі РНБО на будь-якого неугодного владі політика
19 листопада 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ не підтримує так званий закон про олігархів, тому що він не вирішить проблем України, а використовуватиметься для ще більшої узурпації влади і переслідування неугодних опозиційних політиків за допомогою Ради національної безпеки і оборони.
Рабінович про «вагнергейт»: ТСК не допоможе – правду в цьому «зеленому тісному колективі» важко буде дізнатися!
18 листопада 2021
Рабінович про «вагнергейт»: ТСК не допоможе – правду в цьому «зеленому тісному колективі» важко буде дізнатися!
Юрій Загородній: Влада Зеленського йде шляхом дедалі більшої централізації влади
18 листопада 2021
Нинішня влада йде шляхом не децентралізації та надання більших повноважень місцевим органам влади, а шляхом централізації влади, тому низка фракцій, насамперед ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, не погодилися з тим, щоб розглядати внесення змін до закону про місцеві державні адміністрації за спеціальною процедурою.
Ілля Кива: Я чекаю на вибачення від Генпрокурора і пропоную їй скласти повноваження
18 листопада 2021
Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова діє упереджено і з порушенням закону стосовно опозиції, при цьому не несе жодної відповідальності за грубі «ляпи», які коштують людям честі та репутації. Про це на брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
«Ми маємо залишатися силою, якій довіряють українці»: партійці Дніпропетровщини провели розширену нараду
18 листопада 2021
«Ми маємо залишатися силою, якій довіряють українці»: партійці Дніпропетровщини провели розширену нараду
Тетяна Плачкова: Держпрограма «Питна вода України» має враховувати справжні потреби регіонів
18 листопада 2021
Ухвалений у першому читанні законопроект «Про загальнодержавну цільову соціальну програму “Питна вода України” на 2022-2026 роки» вкрай важливий, але він не враховує справжні потреби регіонів у розв’язанні проблем із централізованім водопостачанням та водовідведенням. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
У Добропіллі та Білозерському депутати ухвалили звернення до влади на підтримку медиків
18 листопада 2021
На Донеччині за ініціативи депутатів від фракцій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на сесіях міськрад у Добропіллі та Білозерському одноголосно прийнято звернення до Верховної Ради та уряду на підтримку медиків та медичних установ.
×
Приєднатися