Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Стрельченко: Люди нам довірили представляти їхні інтереси в радах, і ми маємо цю довіру виправдати
24 вересня 2021
У Сумах пройшла розширена зустріч з партійним активом обласної та районних організацій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
Віталій Нешин: Дякую команду ОП-ЗЖ і жителям Селидівської громади за підтримку в боротьбі проти свавілля влади
24 вересня 2021
У Слов'янську в Донецькому окружному адмінсуді відбулося чергове засідання по розгляду позову мера Селидове Віталія Нешина, обраного від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ- ЗА ЖИТТЯ, про скасування незаконного рішення щодо відсторонення його від посади. Вперше за три місяці суд перейшов до розгляду справи по суті.
У ПАРЄ підтримали ініціативу депутата від ОПЗЖ Волошина про підготовку доповіді та ухвалення резолюції щодо проблеми поширення ультраправої ідеології в Європі
24 вересня 2021
24 вересня відбулося чергове засідання одного з ключових органів Парламентської асамблеї Ради Європи ‒ Бюро ПАРЄ, під час якого була затверджена ініціатива народного депутата України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ, члена української делегації в ПАРЄ Олега Волошина про підготовку доповіді з подальшим ухваленням резолюції ПАРЄ на тему «Виклики ультраправої ідеології для розвитку демократії та захисту прав людини в Європі».
Юрій Павленко: Україна готова до опалювального сезону виключно у хворобливій уяві прем’єр-міністра
24 вересня 2021
Прем’єр-міністр Шмигаль не зміг переконати народних депутатів у готовності країни до опалювального сезону. Про це у кулуарах парламенту журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
На Донеччині в Мирнограді депутати від ОП-ЗЖ провели особистий прийом громадян
24 вересня 2021
23 вересня в Мирнограді на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ провели особистий прийом громадян. Під час його проведення були розглянуті питання тарифів на ЖК-послуги, соціальних виплат, благоустрою території, підсипання вулиць приватного сектора, заміни міських комунікацій системи водопостачання.
Юрій Бойко: Уряд зобов'язаний дати бюджетникам український газ за собівартістю
24 вересня 2021
Уряд зобов'язаний забезпечити людей та бюджетні організації вітчизняним газом за собівартістю, а не перекладати проблему підвищених тарифів на місцеві бюджети. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
На Донеччині в Краматорську опозиціонери допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку
24 вересня 2021
У Краматорську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку для молодого переселенця з Донецька з першою групою інвалідності.
Сергій Льовочкін: За чинної економічної політики плани зростання ВВП у 2022-му – нереальні
24 вересня 2021
Відновлення економічного зростання в Україні відбувається незадовільними темпами: за оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у 2-ому кварталі нинішнього року порівняно з 2-им кварталом 2020 р. збільшився лише на 5,7% – при тому, що у 2-ому кварталі минулого року ВВП впав у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. на 11,4%. Враховуючи вищезазначене, народний депутат Сергій Льовочкін у своєму запиті до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вимагає вжити заходів, спрямованих на прискорення економічного зростання, зокрема, під час доопрацювання урядом проекту держбюджету-2022.
Олександр Качний: Замість підтримки підприємців влада посилює податковий тиск на них
23 вересня 2021
З кожним роком посилюється податковий тиск на підприємництво. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ проти цього і буде захищати підприємців. Про це заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Олександр Качний.
×
Приєднатися