Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

На Kyiv Global Summit 2021 жінки-лідери оголосили про створення Коаліції дій і  розробили план Глобального прискорення розвитку України
5 жовтня 2021
У щорічному засіданні Kyiv Global Summit-2021 «Women. Trust. Peace »взяли участь понад 900 делегатів і 20 топ-спікерів з різних країн світу. Організатори саміту - парламентське об'єднання «Жінки. Мир. Безпека» і Національна платформа «Жінки за Мир» - зібрали під одним дахом жінок-лідерів, політиків, бізнесменів, депутатів, лідерів думок, представників посольств і місій, лідерів місцевого самоврядування, експертів. Головними темами дискусій стали рівноправне лідерство, відновлення довіри, досягнення миру і постпандемічне майбутнє медицини та охорони здоров'я.
Микола Скорик: Влада втратила довіру людей
5 жовтня 2021
Микола Скорик: Влада втратила довіру людей Прийняті владою рішення не відповідають реальним потребам і проблемам українського суспільства. Про це заявив народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, виступивши на форумі «Kyiv Global Summit».
Наталія Королевська на Kyiv Global Summit 2021: Прийшов час нових героїнь - «чудо жінок», які вміють вирішувати стандартні питання нестандартними підходами
5 жовтня 2021
Kyiv Global Summit-2021 «Women. Trust. Peace» - платформа посилення жіночого лідерства та пошуку нових рішень для побудови мирного, інклюзивного та сталого майбутнього - пройшов в Києві і зібрав понад 900 гостей. Жінки, довіра, мир - є не просто головними темами саміту, а й ключовими цінностями альтернативного політичного та соціального порядку денного. Про це на Kyiv Global Summit 2021 заявила народний депутат України, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.
Микола Скорик: Монобільшість неминуче буде притягнута до відповідальності  за узурпацію влади
5 жовтня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик назвав відсторонення Дмитра Разумкова від ведення засідань Верховної Ради грубим порушення закону. Він підкреслив про неминучість відповідальності депутатів за такі дії.
Олександр Колтунович про відсторонення Разумкова: «Слуги» прибрали не просто голову Верховної Ради, а свій перший номер у партійному списку
5 жовтня 2021
«Слуга народу» усунула від ведення пленарних засідань не просто голову Верховної Ради, а перший номер у своєму партійному списку.
Юлія Льовочкіна: Освіта та мотивація молоді забезпечать гендерний баланс суспільства
5 жовтня 2021
Досягнення гендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок і дівчаток, зростання впливу жінок на прийняття важливих державних рішень багато в чому залежить від якісної, правильно вибудуваної роботи з молодим поколінням. Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна під час виступу на осінній сесії Kyiv Global.
Олег Волошин про офшорний скандал Зеленського: Це колосальний міжнародний скандал
5 жовтня 2021
Це колосальний міжнародний скандал ‒ те, що Президент України Володимир Зеленський опинився серед найбільших корупціонерів світу.
Валерій Гнатенко: Проект бюджету-2022 необхідно переформатувати
5 жовтня 2021
Головний фінансовий документ на 2022 рік можна назвати бюджетом проїдання та знищення України. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко в кулуарах Верховної Ради. За його словами, в бюджеті, який повинен бути ухвалений в першому читанні до 20 жовтня, є багато моментів, які необхідно доопрацювати та відредагувати.
Андрій Лесик: Досвід виборчих кампаній в Харкові свідчить про падіння ефективності брудних технологій
5 жовтня 2021
Андрій Лесик: Досвід виборчих кампаній в Харкові свідчить про падіння ефективності брудних технологій
Юрій Бойко: Влада збільшує побори із громадян, щоб фінансувати силовиків
5 жовтня 2021
Влада збільшує податкове навантаження на бізнес і простих людей для того, щоб фінансувати силовиків, витрати на утримання яких збільшуються у кожному держбюджеті. Про це у кулуарах ВР заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи рішення парламенту про розгляд законопроекту №5600 за скороченою процедурою.
×
Приєднатися