Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сумські опозиціонери відстоюють право дітей на гідні умови для отримання знань
8 вересня 2021
На Сумщині ліквідували школу у селі Малий Бобрик Сумського району, якій 100 років. Останні тридцять у ній ще й розміщувалася початкова школа-садок. 30 дітей перевели на навчання у сусіднє село – Великий Бобрик, а вчителів залишили без роботи. Принаймні, за словами директора вже ліквідованого НВК Вікторії Нечипоренко, роботу запропонували тільки єдиному педагогу – вчителю початкових класів, яка має спеціальність «фізика і математика».
Донецька команда ОП-ЗЖ привітала жителів регіону з Днем визволення Донбасу від фашистських загарбників
8 вересня 2021
Депутати, секретарі місцевих рад, мери міст, обрані від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, разом з жителями регіону взяли активну участь у підготовці до свята і вшануванні ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Володимир Кальцев: Непрофесіоналізм та безвідповідальність уряду веде країну в прірву
8 вересня 2021
Країні необхідний відповідальний і професійний уряд, який здатний зупинити падіння економіки, проводити грамотну тарифну політику та забезпечити соціальну підтримку людей. Через непрофесійні дії нинішнього уряду вже в цей опалювальний сезон може розпочатися енергетична криза. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев.
Юрій Бойко: Замість підтримки економіки влада набирає нові борги, щоб проїсти їх
8 вересня 2021
Державний борг уже досяг 2,5 трильйона гривень, тільки на виплату відсотків з держбюджету йде майже кожна 8-ма гривня. Країна продовжує занурюватися у боргову яму, при цьому влада нічого не робить для порятунку економіки.
Опозиціонери закликали сенаторів із Франції вплинути на українську владу для досягнення миру на Донбасі
8 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко та Володимир Мороз, обрані від прифронтової Донеччини до Верховної Ради, під час робочої зустрічі з делегацією Сенату Французької республіки закликали своїх колег чинити активніший тиск на українську владу для якнайшвидшого досягнення миру на Донбасі.
Юрій Павленко: Вимагаємо скоротити витрати на силовиків і чиновників, а гроші направити на допомогу сім'ям
8 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади переглянути бюджетну політику: скоротити витрати на силовиків і чиновників, а гроші направити на допомогу українським сім'ям. Про це 8 вересня з трибуни ВР заявив народний депутат Юрій Павленко.
Василь Німченко: Якщо не буде повного «перезавантаження» влади, Україна повторить долю Афганістану
8 вересня 2021
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вказала на те, що деякі норми законопроекту про олігархів порушують права людини, відповідно цей законопроект не вписується в конституційне регулювання.
Виступ у Верховній Раді України Юрія Загороднього, народного депутата від «Опозиційної платформи ‒ За життя»
8 вересня 2021
Понад 7 місяців тому в антиконституційний спосіб, без суду та слідства, лише за рішенням РНБО та особистою вказівкою Зеленського, були закриті 3 опозиційні канали. Влада закрила їх тільки з однієї причини – бо там розповідали правду про реальне життя в Україні.
Олександр Пономарьов: Бердянськ повинен мати сучасний спорткомплекс
8 вересня 2021
Підтримка спорту, можливість проводити тренування у сучасних умовах - повинна бути державним завданням для влади. Те, що українські спортсмени потребують саме такого ставлення продемонстрували і нещодавні Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов, звернувшись з депутатським зверненням до прем’єр-міністра щодо включення реконструкції міського Палацу спорту у Бердянську до програми «Велике будівництво».
Французькі сенатори зустрілися з Віктором Медведчуком, який перебуває під домашнім арештом
8 вересня 2021
До Києва прибули з візитом секретар Сенату Франції, заступник голови комітету з питань зовнішньої політики, член Парламентської асамблеї НАТО від Франції і член Міжпарламентського союзу Жоель Герріо, а також французький сенатор Наталі Гуле.
×
Приєднатися